zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • Świąteczna komunikacja - komunika ZTM

  dodano: 16 grudnia 2010

  Tradycyjnie w okresie świątecznym Zarząd Transportu Miejskiego wprowadza zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Pierwsze z nich wchodzą w życie już w przedświąteczny weekend (18-19 grudnia).

 • Życzenia Świąteczne

  dodano: 15 grudnia 2010
 • Nabór na rachmistrzów spisowych

  dodano: 10 grudnia 2010

  W dniach od 06 grudnia do 17 grudnia w godzinach pracy Urzędu Miasta Legionowo (pon. 8:00 - 18:00, wt -pt 8:00 - 16:00) prowadzony będzie nabór na rachmistrzów w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Z powodu krótkiego czasu naboru prosimy o składanie CV w pokoju 3.03 u Lidera Gminnego w Gminnym Biurze Spisowym w Urzędu Miasta Legionowo, rozmowy kwalifikacyjne będa umawiane telefonicznie z wybranymi kandydatami.
   

  Więcej informacji odnośnie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań na stronie: http://www.stat.gov.pl/gus/nsp_PLK_HTML.htm

 • Komunikaty

  Zmiany w organizacji ruchu kolejowego. Częściej do Legionowa i Wieliszewa

  dodano: 9 grudnia 2010

  Trasa lini S9 się nie zmieni. Wprowadzony zostanie na niej jednak nowy rozkład jazdy. Rozkład, który powinien zadowolić zarówno pasażerów z Legionowa, jak i z Wieliszewa. Linia będzie kursowała znacznie częściej niż obecnie. W sumie w obu kierunkach, pomiędzy Legionowem a Warszawą, będzie 75 kursów.


   

 • KOMUNIKAT - Likwidacja Wojskowej Komendy Uzupełnień w Nowym Dworze Mazowieckim

  dodano: 9 grudnia 2010

  W dniu 31 grudnia 2010 r. przestaje istnieć Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Dworze Mazowieckim.
  Jej prawnym następcą, właściwym terytorialnie dla Miasta Legionowo oraz pozostałych miast i gmin powiatu legionowskiego, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 4 marca 2010 r. w sprawie wojewódzkich sztabów wojskowych i wojskowych komend uzupełnień, będzie od 1 stycznia 2011 roku Wojskowa Komenda Uzupełnień Warszawa – Śródmieście. Wojskowy Komendant Uzupełnień Warszawa - Śródmieście, jako terenowy organ wykonawczy Ministra Obrony Narodowej w sprawach operacyjno – obronnych i rządowej administracji niezespolonej odpowiadać będzie za realizowanie problematyki obronnej na administrowanym terenie wykonując w szczególności zadania z zakresu:
  1)Zapewnienia mobilizacyjnego rozwinięcia jednostek wojskowych;
  2)Administrowania rezerwami osobowymi;
  3)Świadczeń na rzecz obrony;
  4)Współpracy z innymi organami i podmiotami w sprawach związanych z obronnością państwa;
  5)Udziału w realizacji zadań z zakresu zarządzania kryzysowego w ramach terytorialnego zasięgu działania Wojskowej Komendy Uzupełnień;
  6)Promocji obronności i służby wojskowej;
  7)Rekrutacji do ochotniczych form służby wojskowej, w tym do zawodowej służby wojskowej i służby kandydackiej oraz służby wojskowej pełnionej na potrzeby lub w ramach Narodowych Sił Rezerwowych.
  Zainteresowane osoby informujemy, że wszystkie sprawy dotyczące min. zgłaszania się ochotniczo do zawodowej służby wojskowej, służby kandydackiej czy służby w Narodowych Siłach Rezerwy, określania zdolności do czynnej służby wojskowej, nadawanie przydziałów mobilizacyjnych i pracowniczych przydziałów organizacyjno - mobilizacyjnych, reklamowania od obowiązku czynnej służby wojskowej w razie ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny i inne będą od 1 stycznia 2011 r. w kompetencji Wojskowej Komendy Uzupełnień Warszawa – Śródmieście.

  Dane kontaktowe:
  Siedziba: Warszawa ul. Mierosławskiego 22 kod pocztowy 01-558 Warszawa.
  Telefony: 22 687-78-47;
  Strona internetowa: www.warszawasrodmiescie.wku.wp.mil.pl
  Terminy przyjęcia interesantów:
  poniedziałek 9.00 – 17.00
  wtorek – piątek 9.00 – 14.00