zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Komunikaty

 • Komunikaty

  Ujęto już jednego ze sprawców zniszczenia elewacji Ratusza

  dodano: 18 maja 2010
  Na ponad 10 tysięcy złotych oszacowano wstępnie straty wynikłe z chuligańskiego wybryku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę. Dwóch graficiarzy przy pomocy pojemników z farbą w spreju oszpeciło w ten sposób elewację Urzędu Miasta w Legionowie. Jeden ze sprawców jest już w rękach policji.
 • Komunikaty

  Tymczasowe utrudnienia w ruchu

  dodano: 18 maja 2010
  Legionowskie ulice stale są modernizowane i przebudowywane. Obecnie, oprócz przebudowy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta ? ulicy Sobieskiego, modernizowane są także ulice Małachowskiego i Orla, Kolejowa w rejonie przejazdu PKP (odcinek Wyszyńskiego do Al Legionów), Matejki i Kościuszki. Trwają prace związane z budową kanalizacji sanitarnej na ul. Krakusa.
 • Komunikaty

  Bilety KM honorowane w S-9

  dodano: 12 maja 2010
  Pasażerów, jeżdżących w kierunku Legionowa i Nasielska czekają - od 16 maja do 24 czerwca - utrudnienia związane z modernizacją trasy kolejowej nr 9. Podczas remontu w wybranych kursach pociągów SKM będą honorowane bilety KM.
 • Zdrowie

  Zmiany na trasie nr 9

  dodano: 12 maja 2010
  Zarząd Transportu Miejskiego wspólnie z władzami gminy Wieliszew realizuje obietnice. Od 16 maja br. linia szybkiej miejskiej kolei S-9 w wybranych kursach będzie docierać do tej podwarszawskiej gminy. Na trasie kolejowej nr 9 pasażerów czekają jednak utrudnienia związane z dalszymi pracami modernizacyjnymi oraz z remontami miejskich arterii.
 • Urząd nieczynny 4. czerwca

  dodano: 11 maja 2010