zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kultura

 • KulturaGrupa dzieci w przebraniach na scenie

  Konkurs Zdrowie w Bajce - zgłoszenia

  dodano: 3 stycznia 2023

  Do 31 stycznia można zgłaszać udział grup szkolnych i przedszkolnych do XIV edycji konkursu Zdrowie w Bajce. Organizatorem konkursu jest Powiat Legionowski przy wsparciu Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legionowie oraz nauczycieli z Zespołu Promocji Zdrowia i Szkoły Promującej Zdrowie działających w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Legionowie.

 • KulturaNa zdjęciu ręka pisząca na kartce

  Maraton pisania listów Amnesty International

  dodano: 15 grudnia 2022

  W ubiegły piątek w Poczytalni odbył się maraton pisania listów w obronie praw człowieka, którego inicjatorem jest Amnesty International. Pomysłodawcą akcji w legionowskiej bibliotece było Niepubliczne Liceum Językowe Academy of the Future z panią Beatą Narel na czele.

 • KulturaGrafika z napisem 5. edycja ogólnopolskiego konkursu Europa z naszej ulicy

  Europa z naszej ulicy już po raz piąty

  dodano: 1 grudnia 2022
  Rok 2022 został przez Komisję Europejską ogłoszony Rokiem Młodzieży, dlatego też już po raz piąty zapraszamy młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie w ramach projektu Europa z naszej ulicy, w którym nagrodą jest wyjazd do Brukseli i spotkanie z europosłami. Organizatorem konkursu jest Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży. Nabór projektów trwa do 27 stycznia 2023.
 • KulturaGrafika promująca spektakl - Szalone Nożyczki, na plakacie aktorzy

  Spektakl "Szalone Nożyczki"

  dodano: 24 listopada 2022
  Zapraszamy na interaktywną komedię fryzjerską, której humor ostry jest jak brzytwa! Szalone Nożyczki już 10 grudnia 2022 r. w sali widowiskowej legionowskiego ratusza.
 • KulturaGrafika promująca 9. Festiwal Gęsiny

  Uczcij z nami Niepodległą

  dodano: 10 listopada 2022

  Zapraszamy na obchody 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Oficjalne obchody rozpoczynają się mszą świętą w kościele garnizonowym o godz. 11:00. Następnie po jej zakończeniu zgromadzeni przemaszerują pod pomnik marsz. Józefa Piłsudskiego, gdzie odbędzie się uroczyste złożenie wieńców przy asyście wojskowej.