zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGOZdjęcie klawiatury. Wytłuszczony napis: Szybki PIT

  Szybki PIT

  dodano: 7 marca 2016

  Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz ósmy i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Rozpocznie się 19 lutego, a zakończy dwa tygodnie po zamknięciu okresu rozliczeniowego, który w tym roku upływa 2 maja.

 • NGOLogo młodzieżowej Rady Miasta Legionowo

  Kto będzie koordynatorem?

  dodano: 2 marca 2016

  Poszukiwania koordynatora Młodzieżowej Rady Miasta nadal trwają. W najbliższych tygodniach specjalny zespół ma wyłonić najlepszego z kandydatów, który będzie miał szansę kierować MRM oraz współpracować z Samorządami Szkolnymi.

 • Oferta Stowarzyszenia Klub Spektrum Sportu - oferta złożona w trybie małego grantu

  dodano: 25 lutego 2016

  Oferta Stowarzyszenia Klub Spektrum Sportu w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu poprzez działania mające na celu integrację osób niepełnosprawnych w formie prowadzenia zajęć, wycieczek, konkursów, spotkań okolicznościowych z elementami profilaktyki uzależnień - "Sprawni niepełnosprawni" złożona w trybie pozakonkursowym.

 • KomunikatyPlakat FIO-Mazowsze Lokalnie

  Ostatni moment na złożenie wniosku

  dodano: 23 lutego 2016

  Rozpoczął się ostatni tydzień zbierania wniosków w ramach konkursu FIO-Mazowsze Lokalnie na ścieżkę inicjatywy oddolne i wsparcie grup samopomocowych. Do 26 lutego, do godziny 15:00 poprzez generator wniosków na stronie www.mazowszelokalnie.pl można złożyć wniosek o dofinansowanie swoich pomysłów i działań. Kwota przeznaczona na obie ścieżki wynosi 543 000,00 zł, z czego pojedyncza mikrodotacja to dofinansowanie w wysokości od 1 500,00 zł do 5 000,00 zł.

 • Zaproszenie na bezpłatne szkolenie w dniu 7 marca 2016 r.

  dodano: 18 lutego 2016
  Urząd Miasta Legionowo zaprasza na bezpłatne szkolenie z zasad aplikowania o środki w ramach RPO WM 2014-2020 w projektach współfinansowanych z EFS. Podczas spotkania omówione zostaną zasady aplikowania oraz generator wniosków MEWA 2.0.
 • Bezpłatne porady dla legionowskich organizacji pozarządowych w kwietniu i maju

  dodano: 17 lutego 2016
  Bezpłatne porady dla legionowskich organizacji pozarządowych w kwietniu i maju br. Pan Marek Niewiadomski, Kierownik Legionowskiego Centrum Charytatywno-Opiekuńczego Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Legionowie będzie udzielał (nieodpłatnie) porad po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w swojej siedzibie na "Kozłówce".