zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportBillboard promujący Pływalnie Wodne Piaski. Dziecko w wodzie.

  Odwiedź pływalnie w upalne dni

  dodano: 10 sierpnia 2020

  Już od 1 sierpnia 2020r. (sobota) Pływalnia „Wodne Piaski” wznowiła swoją działalność. W związku z obecną sytuacją pandemi pojawiły się jednak pewne ograniczenia. Cennik i godziny funkcjonowania obiektu pozostają bez zmian.

 • SportGrafika promująca sportowy sierpień w Legionowie

  Arena pełna sportu

  dodano: 10 sierpnia 2020

  Tak samo jak w trakcie pierwszego miesiąca letnich wakacji, na sierpień DPD Arena Legionowo również przygotowała dla mieszkańców bogatą ofertę bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych. Bez względu na wiek oraz formę fizyczną, każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Plakat promujący wyścig kolarski Tour Bitwa Warszawska 1920

  Wyścig kolarski Tour Bitwa Warszawska 1920

  Data wydarzenia: 14 sierpnia 2020

  Już w przyszły piątek (14 sierpnia) na terenie Legionowa, Wieliszewa i Serocka odbędzie się III etap wyścigu kolarskiego Tour Bitwa Warszawska 1920, którego trasa przebiega przez miasta, związane z wojną polsko-bolszewicką. Start odbędzie się na legionowskim rynku natomiast meta znajduje się na rynku w Serocku.