Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Sport

• SportGrafika prezentująca wynik meczu ks legionovii legionowo z polonią warszawa 1:1/fot. Ks Legionovia Legionowo

Szlagier na remis

dodano: 18 listopada 2021

W szlagierowym starciu 18. kolejki III ligi Legionovia zremisowała u siebie z Polonią Warszawa 1:1. Mecz stał na naprawdę wysokim poziomie i mógł się podobać postronnym obserwatorom. Obie drużyny stworzyły sobie sporo sytuacji do zdobycia gola. W 28. minucie na prowadzenie wyszli legionowianie. Po dośrodkowaniu z lewej strony tor lotu piłki źle obliczył bramkarz Czarnych Koszul, Michał Brudnicki. Bartosz Mroczek uderzeniem głową umieścił futbolówkę w siatce. Do przerwy 1:0 dla naszych ulubieńców.

• Sport18 kolejka - 3. Liga PZPN

18. kolejka III ligi: Legionovia - Polonia Warszawa

dodano: 12 listopada 2021

W sobotę 13 listopada hitowe starcie! Do Legionowa przyjeżdża Polonia Warszawa. Legionovia wciąż jest liderem tabeli. Przewaga nad trzecią Polonią wynosi 5 punktów.

• SportNa zdjęciu drużyna KS Legionovii Legionowo/fot. Mariusz Sokalski

Kolejne trzy punkty

dodano: 4 listopada 2021

Po dwutygodniowej przerwie Legionovia w minioną sobotę wróciła do rywalizacji w rozgrywkach ligowych. Nasi ulubieńcy pewnie pokonali u siebie Wissę Szczuczyn 3:0.

• SportNa zdjęciu zespół Ks Legionovia Legionowo

Legionovia wciąż na pozycji lidera

dodano: 20 października 2021

Ks Legionovia Legionowo ma za sobą bardzo pracowity okres. W ciągu 6 dni podopieczni trenera Pirosa rozegrali 3 mecze ligowe. Nasi ulubieńcy podołali temu zadaniu i zdobyli 7 punktów, dzięki czemu wciąż są na pozycji lidera rozgrywek.

• SportKilka osób przy basenie

Delfin na Power Swim Ciechanów 2021

dodano: 19 października 2021
    16 października na Pływalni Miejskiej w Ciechanowie, odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był „Klub Pływacki Ciechanów”.