zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

Zapraszamy do słuchania audycji zatytułowanej “Na Zdrowie”, która prowadzona jest w Radio Bezpieczna Podróż.org

 • ZdrowieGrafika promująca akcję - Biała Sobota

  Biała sobota - dzień otwarty dla pacjentów

  dodano: 3 czerwca 2022
  Informujemy, że 11 czerwca 2022 r. w godz. 10:00-14:00 w budynku przychodni Centrum ATTIS w Warszawie przy ul. Górczewskiej 89 odbędzie się Biała Sobota - dzień otwarty dla pacjentów.
 • ZdrowieStarszy mężczyzna z chłopcem na rolkach

  Kampania #ŻyjDobrze: Aktywność Fizyczna

  dodano: 2 czerwca 2022
  Aktywność fizyczna stanowi niezbędny element zdrowego stylu życia na każdym jego etapie. Pamiętajmy, że zaliczamy do niej nie tylko sport wyczynowy czy lekcje wychowania fizycznego. Będą to także wszelkie aktywności, jakie podejmujemy w domu i poza nim, np. porządkowe prace domowe, wchodzenie po schodach zamiast wjeżdżanie windą, opieka nad dziećmi, dziecięce zabawy, aktywność zawodowa, itp. Nie każdy z nas urodził się sportowcem, ale każdy z nas może prowadzić aktywny styl życia!
 • ZdrowieGrafika z napisem - Tytoń zagrożenie dla naszego środowiska; w tle symbol trucizny po jednej stronie z papierosów, z drugiej wypalona trawa, roślinność

  Tytoń: zagrożenie dla naszego środowiska - Światowy Dzień bez Tytoniu 2022

  dodano: 31 maja 2022
  Każdego roku 31 maja obchodzony jest Światowy Dzień bez Tytoniu. Akcja ta została zainicjowana na Konferencji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w 1988 r. w Madrycie, a jej celem jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat zdrowotnych, społecznych i ekonomicznych skutków palenia tytoniu. W tym roku nasza uwaga skupia się na negatywnym wpływie przemysłu tytoniowego na środowisko, które nas otacza. Tegoroczne hasło ma też za zadanie dać osobom palącym dodatkowy powód do rzucenia nałogu.
 • ZdrowieGrafika ze złotymi zasadami ochrony skóry

  Profilaktyka czerniaka

  dodano: 26 maja 2022

  Dobiegł końca XI Tydzień Świadomości Czerniaka organizowany w tym roku pod hasłem "Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA". Przy tej okazji warto wspomnieć, że w tegorocznej edycji profilaktyki czerniaka udział bierze nasza gmina.

 • ZdrowieTężnia w Parku Zdrowia w Legionowie

  Tężnia w Parku Zdrowia zaprasza

  dodano: 13 maja 2022

  Tężnia w Parku Zdrowia ponownie funkcjonuje po zimowej przerwie. Czy zapewnia morską bryzę w środku miasta? O tym można przekonać się każdego dnia.