zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Fundusze zewnętrzne

Projekty w trakcie realizacji

Fundusze Zewnętrzne od 2004 roku

Zestawienie projektów (listopad 2018) - (232,0 KB, PDF)

wartość projektów: 188 300 345,08 zł
kwota dofinansowania: 112 536 558,46 zł

Aktualności

 • Fundusze zewnętrzneNa zdjęciu dwójka dzieci przy biurku do nauki

  Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego

  dodano: 20 sierpnia 2020

  Gmina Miejska Legionowo w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego” w ramach X Osi priorytetowej „Edukacja dla rozwoju regionu”, Działania 10.1 „Kształcenie i rozwój dzieci i młodzieży”, Poddziałania 10.1.1 „Edukacja ogólna”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w min. 200 szkołach z terenu Województwa Mazowieckiego poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń mających na celu przygotowanie szkół, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

 • Fundusze zewnętrzneNapis i logo programu: Zintegrowane Inwestycje Terytorialne

  Nowa inwestycja przystankowa

  dodano: 16 lipca 2020

  Otrzymaliśmy dofinansowanie na nowe inwestycje. W Legionowie powstaną nowoczesne i komfortowe przystanki wraz z parkingami P&R. Całkowity koszt inwestycji wyniesie ponad 3,3 mln zł, z czego blisko 2,7 mln zł wyniesie unijne wsparcie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego.

 • Fundusze zewnętrzneNa zdjęciu znak informujący o pracach budowlanych na drodze

  Na dobrej ścieżce

  dodano: 17 czerwca 2020

  Po zakończeniu realizowanego przez osiem okolicznych gmin projektu budowy liczącej blisko 80 km sieci ścieżek rowerowych przewodzące mu Legionowo postanowiło nie zwalniać. W przygotowaniu jest drugi etap inwestycji, dzięki któremu miejski system dróg rowerowych stanie się jeszcze bardziej przyjazny dla jego użytkowników.

 • Fundusze zewnętrzneUrząd Miasta

  Raport z konsultacji społecznych Strategii rozwoju elektromobilności Gminy Miejskiej Legionowo na lata 2019-2035

  dodano: 17 czerwca 2020

  W dniach od 15 maja 2020 r. do 4 czerwca 2020 r. odbyły się konsultacje społeczne Strategii rozwoju elektromobilności Gminy Miejskiej Legionowo na lata 2019-2035. Komórką odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji był Referat Strategii i Funduszy Zewnętrznych we współpracy z Referatem Kultury i Współpracy Urzędu Miasta Legionowo oraz Grupa CDE Sp. z o.o.

 • Fundusze zewnętrzneGrafika - Komunikat, na niebieskim tle biały zarys Urzędu Miasta Legionowo

  Miejsce Opieki Wytchnieniowej wznawia działanie

  dodano: 4 czerwca 2020

  Uprzejmie informujemy, że Miejsce Opieki Wytchnieniowej utworzone w ramach realizowanego przez Urząd Miasta Legionowo projektu pn. "Współpraca- Integracja-Pomoc" wznowi działanie już od 8 czerwca 2020.

 • Fundusze zewnętrzneOkładka - Raport za 2019 r.

  Raport o stanie Gminy Miejskiej Legionowo za 2019 r

  dodano: 29 maja 2020
  Podczas sesji Rady Miasta Legionowo, która odbędzie się 24 czerwca, Rada rozpatrywać będzie Raport o stanie Gminy Miejskiej Legionowo za rok 2019. Nad Raportem przeprowadzona zostanie debata.
 • Fundusze zewnętrzneNa zdjęciu dziecko bawiące się klockami

  Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie

  dodano: 27 maja 2020
  Lada chwila do legionowskich przedszkoli trafią urządzenia edukacyjne wspomagające rozwój dzieci niepełnosprawnych oraz rozwój tych maluchów, u których występują dysfunkcje. Koszt tego projektu to około 462 tys. zł. (79% RPOWM).
 • Fundusze zewnętrzneZintegrowane Inwestycje Terytorialne Metropoli Warszwskiej

  Przebudowa lokalnych węzłów przesiadkowych w Gminie Legionowo

  dodano: 14 maja 2020

  W ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych metropolii warszawskiej samorządy podpisały umowy na ponad 330,8 mln zł dofinansowania unijnego.

 • Fundusze zewnętrzneDziewczynka siedzi na ziemi i bawi się zabawkami, klockami.

  Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie

  dodano: 13 maja 2020
  Projekt pn. „Dobry start każdego przedszkolaka w Legionowie” skierowany jest do dzieci i nauczycieli, a jego głównym celem jest wzrost dostępności do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej oraz wyrównywanie szans edukacyjnych i rozwojowych dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 • Fundusze zewnętrzneGrafika przedstawiająca napis: „Zdalna Szkoła” oraz informację ile w ramach projektu środków przeznaczono.

  Zakup laptopów w ramach programu: „Zdalna Szkoła”

  dodano: 13 maja 2020
  Gmina Miejska Legionowo podpisała umowę z Centrum Projektów Polska Cyfrowa na dofinansowanie zakupu laptopów dla uczniów w kwocie 86 500 zł. Środki pochodzą z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.