zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta.

  XXIX sesja Rady Miasta Legionowo

  Data wydarzenia: 27 kwietnia 2021
  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713 z poźn. zm.) zwołuję XXIX sesję Rady Miasta Legionowo 27 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 10:00. Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Plakat z informacjami dot. projekcji Oto MY. Serdecznie zapraszamy na kwietniowy pokaz specjalny w KINIE OTWARTYM online z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.

  Kino Otwarte: Oto My

  Data wydarzenia: 16 kwietnia 2021
  Serdecznie zapraszamy na kwietniowy pokaz specjalny w KINIE OTWARTYM online z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.
 • Plakat promujący Kino Otwarte ze sztuką Młyn i Krzyż. Treść z plakatu w artykule.

  Kino Otwarte: "Młyn i krzyż"

  Data wydarzenia: 23 kwietnia 2021
  Czwartą propozycją Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie w cyklu Kino Otwarte na sztukę jest „Młyn i krzyż” w reżyserii Lecha Majewskiego.
 • Plakat informujący o terminach badań mammograficznych w Legionowie

  Mammografia - badania

  Data wydarzenia: 02 lipca 2021

  Zapraszamy panie na badania mammograficzne do mobilnego punktu przy ratuszu. 2 lipca - piątek.

 • Plakat informujący o otwarciu bezpłatnej wypożyczalni rowerów, z lewej strony w tle dziewczyna z rowerem.

  Otwarcie Bezpłatnej Wypożyczalni Rowerów

  Data wydarzenia: 10 kwietnia 2021

  Zapraszamy na otwarcie sezonu 2021!

 • Grafika promująca wykład, informacje w treści artykułu.

  Wykład on-line Dr. Adama Kaczyńskiego pt.: „Mosty Baileya na rzece Czarnej”

  Data wydarzenia: 09 kwietnia 2021
  Muzeum Historyczne w Legionowie zaprasza na wykład on-line Dr. Adama Kaczyńskiego pt.: „Mosty Baileya na rzece Czarnej”.
 • Grafika wyrożniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rewizyjnej

  Data wydarzenia: 13 kwietnia 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Rewizyjnej odbędzie się 13 kwietnia 2021 r. o godz. 17:00. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Plakat promujący badania mammograficzne. Szczegóły z plakatu w treści wydarzenia.

  Badania Mammograficzne kwiecień 2021

  Data wydarzenia: 26 kwietnia 2021
  LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pod nazwą "Planuję Długie Życie" zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne.
 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  Data wydarzenia: 30 marca 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 30 marca 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych

  Data wydarzenia: 25 marca 2021

  Najbliższe posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych odbędzie się 25 marca 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.