zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Komisja

  Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Legionowo

  Data wydarzenia: 17 maja 2021

  Najbliższe posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Legionowo odbędzie się 17 maja 2021 r. o godz. 17:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Plakat promujący Wiosenne czarowanie w tym roku pod hasłem: Bezkresy oceanów.

  Bezkresy Oceanów czyli XII Wiosenne Czarowanie

  Data wydarzenia: 14 - 16 maja 2021
  Majową tradycją Legionowa jest Ogólnopolski Harcerski Festiwal Piosenki Wiosenne Czarowanie. W tym roku odbędzie się w dniach 14/15/16 maja w formie hybrydowej.
 • Plakat z napisem - Zoom na zabytki. W napis wkomponowana lupa.

  Zoom na zabytki

  Data wydarzenia: 15 maja 2021

  W sobotę 15 maja o godz. 18:00 Muzeum Historyczne w Legionowie zainauguruje Wirtualną Noc Muzeów w Legionowie pod nazwą Zoom na zabytki.

 • Z lewej strony dziewczyna, po środku logo Królewskiej dwójki, z prawej chłopak.

  Rekrutacja 4-letnie II LO

  Data wydarzenia: 07 maja 2021

  Jesteś ósmoklasistą i czekają cię dwa trudne zadania - zdanie egzaminu ósmoklasisty i wybranie odpowiedniej szkoły ponadpodstawowej? Zapraszamy na wirtualny dzień otwarty w II LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie, który odbędzi się 7 maja o godz. 18:00.

 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  Data wydarzenia: 26 kwietnia 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 26 kwietnia 2021 r. o godz. 16.30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych

  Data wydarzenia: 22 kwietnia 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych odbędzie się 22 kwietnia 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Na grafice napis: Komisja

  Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

  Data wydarzenia: 21 kwietnia 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu odbędzie się 21 kwietnia 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Komisja

  Posiedzenie Komisji Rozwoju

  Data wydarzenia: 20 kwietnia 2021
  Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 20 kwietnia 2021 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta.

  XXIX sesja Rady Miasta Legionowo

  Data wydarzenia: 27 kwietnia 2021
  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713 z poźn. zm.) zwołuję XXIX sesję Rady Miasta Legionowo 27 kwietnia 2021 r. (wtorek) o godz. 10:00. Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Plakat z informacjami dotyczącymi projekcji Oto MY.

  Kino Otwarte: Oto My

  Data wydarzenia: 16 kwietnia 2021
  Serdecznie zapraszamy na kwietniowy pokaz specjalny w Kinie Otwartym on-line z okazji Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu.