zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat promujący wydarzenie, na pierwszym planie Grzegorz Kasdepke.

  Spotkanie on-line z Grzegorzem Kasdepke

  Data wydarzenia: 17 grudnia 2020

  Zapraszamy na spotkanie online z Grzegorzem Kasdepke, jednym z najchętniej czytanych polskich pisarzy dla dzieci Na pewno dzieci znają przygody Detektywa Pozytywki, Kubę i Bubę, „Co to znaczy… 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń”, „Z piaskownicy w świat”, „Czarownice są wśród nas” i inne jego książki. Jego książki znajdują się w kanonie lektur szkolnych dla klas młodszych szkoły podstawowej.

 • Obchody 39. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce

  Data wydarzenia: 13 grudnia 2020

  NSZZ "Solidarność" Region Mazowsze Oddział Legionowo zaprasza mieszkańców na uroczystą mszę w kościele św. Jana Kantego w Legionowie dnia 13 grudnia o godz. 18:00 w ramach obchodów 39. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

 • Tory kolejowe.

  Konsultacje on-line wariantów tras kolejowych

  Data wydarzenia: 07 grudnia 2020

  Organizator konsultacji społecznych dotyczących wariantów tras kolejowych na odcinku Warszawa Wschodnia - Nasielsk poinformował o spotkaniach online, w których swoje uwagi i opinie mogą zgłosić mieszkańcy. Wydarzenie zostało zaplanowane na poniedziałek (7 grudnia) na godz. 18:00. Gorąco zachęcamy do udziału, ponieważ zaproponowane warianty - pierwszy i drugi - w ogromnym stopniu ingerują w tereny oraz zabudowę Legionowa. Zobacz mapy poglądowe (wariant I - rys. 2 i 3, wariant II rys. - 2, 3 i 6).

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

  Data wydarzenia: 07 grudnia 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 7 grudnia 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Plakat: LUX MED zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.

  Bezpłatna mammografia

  Data wydarzenia: 11 grudnia 2020
  LUX MED zaprasza na bezpłatne badania mammograficzne, finansowane przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych.Mobilna pracownia mammograficzna LUX MED będzie do dyspozycji Pań w Legionowie – 11 grudnia 2020 w godzinach od 8:00 do 16:30 przed Ratuszem Miejskim, ul. Piłsudskiego 41.
 • Plakat promujący Kino otwarte on-line. Film - Klient.

  Kino Otwarte on-line - „Klient"

  Data wydarzenia: 27 listopada 2020

  Powiatowa Instytucja Kultury serdecznie zaprasza na kolejną jesienną odsłonę Kina Otwartego w wersji on-line!

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rewizyjej

  Data wydarzenia: 30 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie komisji Rewizyjnej odbędzie się 30 listopada 2020 r. o godz. 17:00. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycjiv

  Data wydarzenia: 26 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Legionowo odbędzie się 26 listopada 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  Data wydarzenia: 24 listopada 2020
  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 24 listopada 2020 r. o godz. 16.30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.
 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych

  Data wydarzenia: 19 listopada 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych odbędzie się 19 listopada 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.