zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Nagrody i wyróżnieniaLogo: solidny partner

  Solidny partner w środowisku lokalnym

  dodano: 18 października 2019
  Miło nam zakomunikować, że Gmina Legionowo w dniu 10 października 2019 r. została wyróżniona przez Stowarzyszenie Rzetelnego Biznesu, Centrum Edukacji i Doradztwa Europejskiego tytułem SOLIDNY PARTNER W ŚRODOWISKU LOKALNYM w dowód uznania za podejmowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw w środowisku lokalnym.
 • Nagrody i wyróżnieniaNa zdjęcieu Prezydent Roman Smogorzewski z dyplomem za zajęcie III miejsca w kategorii Wykorzystanie środków zagranicznych przez samorządy - ranking za rok: 2018

  Fundusze unijne odmieniają Legionowo

  dodano: 7 października 2019

  Bardzo wysoka, trzecia pozycja w kraju, w rankingu miast wykorzystujących środki z funduszy Unii Europejskiej na inwestycje transportowe jest dowodem na to, że nasze zaangażowanie i ciężka praca włożone w pozyskiwanie środków zewnętrznych się opłacają.

 • Nagrody i wyróżnieniaKryształy PR

  Puls Miasta wyróżniony

  dodano: 2 października 2019

  Miesięcznik „Puls Miasta” otrzymał wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Kryształy PR” w kategorii najlepsza gazeta miejska lub biuletyn. Jest to już czwarty „kryształ” za promocję przyznany Urzędowi Miasta Legionowo.

 • Nagrody i wyróżnieniaOdebranie nagrody Ranking Samorządów 2019

  Legionowo wysoko w rankingu „Rzeczpospolitej”

  dodano: 30 września 2019
  Po raz kolejny Legionowo zajęło wysoką pozycję w ogólnopolskim Ranking Najlepszych Samorządów, organizowanym przez "Rzeczpospolitą" od 15 lat. W tegorocznej edycji miasto zajęło 4. pozycję wśród gmin Mazowsza i bardzo wysoką, bo aż 7. na 864 gminy w swej kategorii na terenie Polski. Finał XV edycji Rankingu Samorządów odbył się w Muzeum Historii Żydów Polskich Polin w Warszawie.
 • Nagrody i wyróżnienia

  Legionowo nagrodzone EkoJanosikiem

  dodano: 7 czerwca 2018

  "EkoJanosik – Zielona Wstęga Polski 2018" to nagroda, jaką przyznano miastu Legionowo za działania na rzecz ekologii i poprawy jakości powietrza.