zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Koronawirus: aktualne informacje i zalecenia

Aktualności dotyczące KORONAWIRUSA

Poniżej publikujemy artykuły z terenu Legionowa dotyczące sytuacji pandemii wirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19.
Śledź tę podstronę i bądź na bieżąco!

 • ZdrowiePobieranie krwi. Źródło zdjęcia: pixabay.com

  Potrzebne osocze od osób, które wyzdrowiały po przechorowaniu COVID-19

  dodano: 09 listopada 2020
  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie apeluje do wszystkich osób, które chorowały na COVID-19 i zostały uznane za zdrowe, do oddawania osocza krwi.
 • EdukacjaDłoń na klawiaturze laptopa.

  Nauka zdalna w Legionowie

  dodano: 06 listopada 2020

  Od 9 listopada do 29 listopada br. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla klas I-III szkół podstawowych. Zajęcia w szkołach prowadzonych przez miasto odbywać się będą z wykorzystaniem aplikacji Teams i dziennika elektronicznego zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Lekcje będą mogły być skrócone do 30 minut. Zerówki w szkołach i przedszkola pracować będą bez zmian.

 • ZdrowieUrządzenie do dezyfekcji.

  Nowe urządzenia do dezynfekcji

  dodano: 05 listopada 2020
  Urząd Miasta Legionowo zakupił dwa urządzenia do dezynfekcji pomieszczeń. Będą one wykorzystywane według bieżących potrzeb w placówkach oświatowych i instytucjach kultury oraz innych budynkach publicznych. Ta inwestycja jest konieczna, by zapewnić bezpieczniejsze funkcjonowanie instytucji w okresie epidemii koronawirusa.
 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  [Aktualizacja] Zmiany w obsłudze klienta w urzędzie

  dodano: 05 listopada 2020

  Zachęcamy do skorzystania z obsługi telefonicznej, e-mailowej lub za pośrednictwem systemu e-PUAP. Jeśli sprawa wymaga bezpośredniej rozmowy, możliwa jest wizyta w urzędzie – wówczas prosimy o wcześniejsze umówienie się i zachowanie wszelkich środków ostrożności. Od 2.11 br. Urząd Miasta Legionowo jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

 • ZdrowieGrafika wyróżniająca z napisem Rynek on-line Legionowo #zostanwdomu. W tle owoce i warzywa.

  Rynek on-line #zostanwdomu

  dodano: 05 listopada 2020

  Świeże warzywa, wiejskie jajka lub ciasta domowej roboty. Chcąc wesprzeć lokalnych sprzedawców i ułatwić klientom dotarcie do nich przypominamy o naszym rynku on-line.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Pilne

  [Aktualizacja] Nowe obostrzenia w Polsce

  dodano: 04 listopada 2020

  Nowe restrykcje mają trwać od soboty 7 listopada do 29 listopada.

 • KomunikatyChryzantemy. Źródło: AdobeStock

  ARiMR: Pomoc dla posiadaczy chryzantem

  dodano: 04 listopada 2020

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski o przyznanie pomocy dla posiadaczy chryzantem, którzy nie sprzedali tych kwiatów w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi epidemią COVID-19.

 • ZdrowieGrafika z napisem Pomoc on-line i telefoniczna lekarz psychiatra, psycholog dla mieszkańców Gminy Miejskiej Legionowo

  Zadbaj o zdrowie psychiczne

  dodano: 03 listopada 2020
  W tym ciężkim dla nas wszystkich okresie dodatkowe wsparcie ze strony specjalistów jest niezmiernie cenne. Dlatego też uruchomiona została bezpłatna pomoc psychologiczna. Jest ona dostosowana do obecnych warunków i świadczona zarówno przez telefon, jak i on-line. Koszty tej usługi zostały sfinansowane z budżetu Gminy Miejskiej Legionowo.
 • KomunikatyNa grafice znadują się informacje o dofinansowaniu

  Dofinansowania do szkoleń i doradztwa

  dodano: 02 listopada 2020
  Do 80% dofinansowania kosztów szkoleń i doradztwa dla pracowników w Twojej firmie! Nowa oferta MARR SA przeznaczona jest dla przedsiębiorstw z sektorów: Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo (TiC) oraz Przemysłu Lotniczo-Kosmicznego (PLK).
 • SeniorzyNa zdjęciu strażak w kombinezonie ochronnym wrzuca worki ze śmieciami do kontenera. Źródło: wirtualnelegionowo.pl

  Strażacy pomagają osobom na kwarantannie

  dodano: 02 listopada 2020

  Ośrodek Pomocy Społecznej i Ochotnicza Straż Pożarna w Legionowie udzielają pomocy osobom objętym kwarantanną w czasie epidemii koronawirusa. Osoby znajdujące się w takiej sytuacji i pozostające w izolacji (zgłoszone do sanepidu), w szczególności osoby samotne, chore, seniorzy mogą uzyskać pomoc w formie żywności i leków.

 • KomunikatyGrafika wyróżniająca z napisem - Komunikat

  Komunikat dotyczący porad prawnych

  dodano: 02 listopada 2020

  Od piątku 30 października porady prawne będą udzielana za pomocą środków porozumiewania się na odległość.

 • ZdrowieWnętrze punktu diagnostycznego

  Corten Medic - testy diagnostyczne na COVID-19

  dodano: 02 listopada 2020

  W celu wyhamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz aby nie zarażać swoich bliskich i osób z otoczenia, mieszkańcy Legionowa mogą wykonać testy diagnostyczne i dowiedzieć się czy są zarażeni wirusem SARS-CoV-2.

 • Strona głównaPunkt Diagnostyki Mobilnej Corten Test & Drive. Namiot wymazowy, stojący przy nim samochód.

  Punkt Diagnostyki Mobilnej Corten

  dodano: 30 października 2020

  Centrum Medyczne Corten Medic uruchomi swój pierwszy Punkt Diagnostyki Mobilnej Corten Test & Drive w Legionowie, w którym Pacjenci mogą skorzystać bez wychodzenia z samochodu z badań w kierunku COVID-19.

 • KomunikacjaMapa poglądowa z naniesioną czerwoną linią trasy Autobusu Specjalnego w dniach 31 października i 1 listopada

  [Aktualizacja 30.10] Autobus Specjalny: 31.10 i 1.11 - odwołany

  dodano: 30 października 2020

  Premier podczas dzisiejszej konferencji ogłosił, że zarówno w dzień poprzedzający, jak i we Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny cmentarze będą zamknięte. W związku z powyższym specjalny autobus zostaje odwołany

 • KomunikacjaGrafika z napisem: Nie jeździsz? Możesz zawiesić i odwiesić swój bilet długookresowy on-line. Bez wizyty w Punkcie Obsługi Pasażera.

  Zawieś bilet, jeżeli nie jeździsz

  dodano: 29 października 2020

  Wzrastająca liczba zakażeń w Polsce może powodować, że niektórzy pasażerowie zostaną skierowani na kwarantannę i przestaną korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. W tym czasie będą mogli zawiesić ważność biletu długookresowego.