Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

Sport

• Sport

Pierwszy trening na stolikach

dodano: 20 marca 2012

Do Wielkiego Otwartego Turnieju FUTBOLU STOŁOWEGO zostało jeszcze 5 dni, lecz już dzisiaj nagrody dla najlepszych drużyn testował patron turnieju – Prezydent Miasta Legionowo. W zaciętym meczu władza miasta kontra siatkarka LTS Legionovia zwyciężył prezydent Roman Smogorzewski. Turniej już 25 marca w Arenie Legionowo.

• Sport

Udana inauguracja sezonu

dodano: 19 marca 2012

W pierwszym meczu ligowym w 2012 roku KS Legionovia Legionowo pokonała na Stadionie Miejskim przy Parkowej "czerwoną latarnię" łódzko-mazowieckiej III ligi Narew Ostrołęka2:0. Wynik otworzył w 7. minucie Karol Ziąbski, zaś drugiego gola dołożył w 56. minucie Mateusz Sołtys. Już teraz zapraszamy mieszkańców na kolejne spotkania  przy Parkowej.

• Sport

INAUGURACJA POLAND BIKE W LEGIONOWIE

Czas rozkręcić dwa kółka! W sobotę 24 marca w Legionowie odbędzie się pierwszy etap cyklu wyścigów na rowerach górskich dla amatorów Poland Bike Marathon 2012. Oddalone od Warszawy o zaledwie 21 km Legionowo trzeci raz z rzędu znalazło się na mapie Poland Bike, ale zadebiutuje jako inauguracyjna arena cyklu. Kolarskie Miasteczko Poland Bike, Biuro Zawodów, start i meta maratonu znajdą się, tak jak przed rokiem podczas finału, przy ul. Długiej.

• Sport

Udane starty braci Dawida i Igora Szulich na olimpijskich i polskich pływalniach.

dodano: 12 marca 2012

W dniach 3-10 marca trener Rafał Perl ze swoim podopiecznym Dawidem Szulichem reprezentowali Polskę na zawodach przedolimpijskich w Londynie. Polska reprezentacja to również Otylia Jędrzejczak, Alicja Tchórz, Konrad Czerniak, Paweł Korzeniowski, Radosław Kawęcki. Dawid zajął piąte miejsce w swojej koronnej konkurencji 100 metrów stylem klasycznym z czasem 1:02,46.

• „Lalki” wykonały 66,6% planu pierwszego play-off w walce o awans!

Wygraną 3:0 zakończył się pierwszy mecz z Armaturą Eliteskami Kraków. Wygrana, w pełni zasłużona, przyszła nieco łatwiej niż się można było spodziewać, choć wiele zdrowia dziewczyny zostawiły. W pierwszym secie było 25:23, jednak wynik był bardziej przyczyną małej niefrasobliwości naszych dziewczyn, niż bardzo dobrej gry rywalek. Trzeba przyznać, że środek krakowianek funkcjonował tego dnia bardzo dobrze.