zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Akcje informacyjne

Na targowisku, w parku, na plaży, wszędzie tam, gdzie jest dostępna sieć komórkowa każdy i o każdej porze ma dostęp do aktualnych informacji o Legionowie. Miasto uruchomiło bezpłatne narzędzia komunikacji dzięki którym będziesz na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w mieście.

Akcje informacyjne i społeczne miasta:

 • Pieskie sprawyLogo: Pieskie Sprawy

  Zagubione znalezione zwierzęta

  dodano: 20 lutego 2017
  Na terenie Miasta Legionowo co roku zgłaszanych jest kilkadziesiąt przypadków zaginięcia czworonogów. Niestety części z nich nie udaje się odnaleźć. Aby temu zaradzić, postanowiliśmy stworzyć rubrykę umożliwiającą opublikowanie ogłoszenia o zaginięciu lub znalezieniu bezdomnego zwierzęcia.
 • Akcje informacyjne

  STOP korkom na DK61 – TAK dla przebudowy

  dodano: 17 lutego 2017

  O tym, że ostatni przebiegający przez Legionowo odcinek dk61 wymaga przebudowy wiedzą wszyscy, którzy stoją w korkach na wiadukcie. I jest to problem, który dotyka nie tylko mieszkańców Legionowa i powiatu, ale także kierowców zmierzających nad Jezioro Zegrzyńskie czy na Mazury.

 • Edukacja ZdrowotnaBaner informacyjny MSWiA - Dopalacze, kradną życie

  STOP DOPALACZOM w Legionowie

  dodano: 17 lutego 2017
  W ciągu ostatniego roku w prasie i TV pojawiało się wiele doniesień na temat tzw. „dopalaczy”. Czy jednak naprawdę wiadomo, co to są dopalacze (ang. smarts, legal highs, herbal highs, boosters)?
 • InwestycjeMEM, który wygrał konkurs na mema promującego Akcje Płać Podatki w Legionowie!

  Nie PITol! PIT opłaca się w Legionowie

  dodano: 17 lutego 2017

  Blisko 1/3 dochodów miasta to wpływy z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT). Niewiele osób jednak wie, że do gminy trafi a 37% tego podatku.

 • Akcje informacyjneFragment aplikacji. Strona szlaku: http://www.szlak.powiat-legionowski.pl

  Szlak turystyczny Polski Walczącej

  dodano: 14 lutego 2017

  140 km nowego szlaku turystycznego dla piechurów i rowerzystów, 78 miejsc pamięci narodowej, 50 tablic opisujących najważniejsze miejsca i wydarzenia związane z walką o niepodległość i 80 tablic kierunkowych uzupełniających standardowe znakowanie.