zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • Komunikaty

  FaniMani.pl - bezpłatny serwis dla NGO'sów

  dodano: 16 lutego 2015

  Zbieranie pieniędzy może być proste i nic nie kosztuje – udowadnia nowy serwis internetowy FaniMani.pl. Na stronie może zarejestrować się każdy, kto ma ważny cel i potrzebuje funduszy na jego realizację – fundacja, szkoła, klasa, a nawet koło zainteresowań czy drużyna sportowa. Przez tę stronę każdy z nas może też zupełnie bezpłatnie wspierać wybraną organizację.

   

 • Komunikaty

  Ekobiznes to czysty zysk!

  dodano: 8 grudnia 2014

  W związku z realizacją projektu: „Ekobiznes to czysty zysk! Wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie stosowania rozwiązań prośrodowiskowych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Grupa Szkoleniowo Doradcza Europlus ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w całkowicie bezpłatnych szkoleniach z zakresu szeroko pojętych rozwiązań środowiskowych.

 • NGO

  Więcej miejsc parkingowych i ścieżka rowerowa

  dodano: 6 sierpnia 2014

  Przy stacji PKP Legionowo Piaski powstają nowe miejsca parkingowe. Tak potrzebne w tym miejscu parkingi są budowane w ramach inwestycji „budowa ścieżki rowerowej w ul. Kolejowej w Legionowie”.

 • Komunikaty

  PENGO – Projekt edukacji NGO

  dodano: 3 października 2012

  Zapraszamy do udziału w projekcie PENGO skierowanym do przedstawicieli organizacji pozarządowych realizujących działania na rzecz rozwoju dzieci i młodzieży.

 • Zdrowie

  Wypowiedz się na temat NGO

  dodano: 25 lipca 2012

  Trwają konsultacje Programu współpracy Gminy Legionowo z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego. Każdy mieszkaniec ma prawo wypowiedzieć się na temat programu za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej miasta. Czekamy na sugerowane zmiany.