zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • Komunikaty

  Konkurs na rozwój młodych organizacji już otwarty

  dodano: 10 marca 2016
  Od 7 do 29 marca 2016 r. można składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozwojem młodej organizacji pozarządowej. Zakup sprzętu biurowego, namiotu, stworzenie strony www….czemu nie! Powiedz tylko jaki masz na to pomysł i jak to wykorzystasz?
 • Posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie,

  dodano: 10 marca 2016

  Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie, które odbędzie się w dniu 30 marca 2016 roku o godz. 10.00 w Legionowskim Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas DWP ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 20 w Legionowie.

 • KulturaBaner z napisem na zgłoszenia po stypendium artystyczne czekamy do końca kwietnia.

  Stypendia artystyczne

  dodano: 10 marca 2016

  Możesz pochwalić się sukcesami i osiągnięciami w konkursach, przeglądach, wernisażach, festiwalach oraz pozostałych przedsięwzięciach umożliwiających prezentację umiejętności artystycznych na szczeblu co najmniej powiatowym? - złóż wniosek o stypendium artystyczne.

 • NGONa zdjęciu uczestnicy szkolenia

  Szkolenie o funduszach europejskich

  dodano: 8 marca 2016

  W poniedziałek (7.03) w sali konferencyjnej ratusza odbyło się szkolenie z zasad aplikowania o środki w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 w projektach współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego.


   

 • NGOZdjęcia: Dominik Kubalski a na zdjęciu uczestnicy spotkania W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

  Konferencja w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

  dodano: 8 marca 2016

  W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w środę (2.03) odbyła się konferencja pn. „Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych - wdrażanie na poziomie lokalnym”. Spotkanie otworzyli rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar i prezes Fundacji Aktywizacja Agata Gawska.

 • NGOZdjęcie klawiatury. Wytłuszczony napis: Szybki PIT

  Szybki PIT

  dodano: 7 marca 2016

  Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz ósmy i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Rozpocznie się 19 lutego, a zakończy dwa tygodnie po zamknięciu okresu rozliczeniowego, który w tym roku upływa 2 maja.