zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportRęce nad siatką. Piłka do siatkówki. źródło: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

  Współzawodnictwo dzieci i młodzieży oraz zajęcia sportowe na świeżym powietrzu od 19 kwietnia

  dodano: 15 kwietnia 2021
  Rząd zdecydował o otwarciu od 19 kwietnia współzawodnictwa sportowego dla dzieci i młodzieży oraz zajęć sportowych na świeżym powietrzu.
 • SportRowery ACRO

  Rower miejski ACRO od 1 kwietnia

  dodano: 31 marca 2021

  Od jutra (01.04) do 30 listopada będzie można korzystać z systemu Rowerów Miejskich w Legionowie firmy ACRO. Jest to system rowerowy bez stacji dokujących, co oznacza, że można je zostawić w każdym miejscu. Dla posiadaczy Karty Legionowianina przygotowano specjalne zniżki.

 • SportNa zdjęciu wizualcja nowej części skateparku

  Rozbudowa skateparku trwa

  dodano: 25 marca 2021

  Na terenie stadionu miejskiego już wkrótce, bo pod koniec marca, rozpoczną się prace nad nową częścią skateparku. Realizacją inwestycji, której koszt to 950 tys. zł, zajmuje się firma TECHRAMPS z Krakowa. Prace powinny się zakończyć przed początkiem lata.

 • SportGrafika promująca mecz siatkarek

  Po zwycięstwo!

  dodano: 22 marca 2021

  Siatkarki DPD IŁCapital Legionovia Legionowo podczas sobotniego (20.03) meczu fazy play-off uległy w Arenie Legionowo E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3. Pomimo walki ze wszystkich sił rywalki okazały się lepszą ekipą. W starciu obydwu zespołów wynik to 1:1, dlatego o awansie zadecyduje trzecie spotkanie w Radomiu.

 • SportNa zdjęciu tablica z wynikami

  KS Legionovia Legionowo znów wygrywa

  dodano: 15 marca 2021

  W spotkaniu 19. kolejki III ligi Legionovia pokonała na własnym boisku GKS Wikielec 3:0.