zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportUroczyste przecięcie wstęgi

  Oficjalne otwarcie nowego skateparku

  dodano: 8 października 2021

  To właśnie dziś (8.10) odbyło się oficjalne otwarcie nowej części skateparku. Legionowska oferta rekreacyjna powiększyła się o kolejne miejsce, z którego może korzystać młodzież. Z tej atrakcji ucieszą się zapewne nie tylko miłośnicy sportów ekstremalnych, ale wzorem innych miast chętnie będą z niej korzystać osoby w różnym wieku.

 • SportNa zdjęciu zespół ks legionovia legionowo//fot. Ks Legionovia Legionowo

  Horror z happy endem

  dodano: 8 października 2021

  W minioną sobotę (2,10) Legionovia podejmowała u siebie Broń Radom. Podopieczni trenera Pirosa po raz kolejny w tym sezonie pokazali charakter. Nasz zespół zwycięstwo 1:0 zawdzięcza trafieniu Michała Bajdura w ostatniej akcji spotkania.

 • Sportźródło: powiat legionowski,  Drzewo plik wektorowy utworzone przez macrovector - pl.freepik.com

  Konkurs „ Moje wędrówki po powiecie legionowskim”

  dodano: 7 października 2021
  Masz ulubione trasy na weekend? Wiesz, gdzie i jak spędzić aktywnie czas w naszym powiecie? Konno, pieszo, rowerem, może jeszcze inaczej…? Podziel się z nami tym pomysłem, może zachęcisz innych. Zgarnij nagrody.
 • SportZapraszamy na oficjalnie otwarcie skateparku przy Stadionie Miejskim w Legionowie, które odbędzie się 8 października o godz. 12:00.

  Otwarcie Skateparku

  dodano: 5 października 2021

  Zapraszamy na oficjalnie otwarcie skateparku przy Stadionie Miejskim w Legionowie, które odbędzie się 8 października o godz. 12:00.

 • SportLogo IŁ Capital

  Arena z nowym „imieniem”

  dodano: 1 października 2021
  W związku z wygaśnięciem umowy sponsorskiej dotyczącej nazwy DPD Areny Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50B, w czerwcu br. ogłoszony został konkurs na nazwę sponsora tytularnego hali.