zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportGrafika wyróżniająca z napisem - Ogłoszenie

  Złóż wniosek o stypendium sportowe

  dodano: 31 grudnia 2020

  Informujemy, że 10 stycznia 2021 roku upływa termin składania wniosków o przyznanie stypendiów sportowych i nagród za osiągnięcia sportowe w 2020 roku. Wnioski należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Legionowo przy ul. Piłsudskiego 41, poniedziałek-piątek w godz.: 08:00-16:00.

 • SportZdjęcie satelitarne, na którym zaznaczono na czerwono obszar pod nowe boisko

  Boisko sportowe przy Piaskowej

  dodano: 29 grudnia 2020
  Rozstrzygnięto przetarg na projekt wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie. 30 grudnia podpisano umowę z firmą Lege Artis Monika Wyka. To pierwszy krok do tego, by taka inwestycja powstała na terenie Osiedla Piaski.
 • SportTrener i zawodniczka klubu UKS Delfin, w tle basen.

  Delfin na IX Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki w Pływaniu

  dodano: 22 grudnia 2020
  W niedzielę 20 grudnia na pływalni w Wodnym Parku „Aquarium” w Ostrołęce odbyły się IX Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu.
 • SportZdjęcie promujące środowy mecz siatkarski Pucharu CEV w Legionowie. Na zdjęciu dwie siatkarki.

  Historyczny występ DPD Legionovii Legionowo

  dodano: 17 listopada 2020

  Już jutro, czyli w środę 18 listopada o godz. 20:00, po raz pierwszy w historii siatkarskiego klubu z Legionowa wystąpi on w ramach europejskich rozgrywek. DPD Legionovia Legionowo podejmie w DPD Arenie Legionowo w ramach 1/16 finału Pucharu CEV francuski klub Béziers Angels. Transmisję na żywo ze spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport News.

 • SportNapis: Budżet Obywatelski Mazowsza

  Głosuj na Legionowo - zagłosuj na najlepsze projekty!

  dodano: 16 listopada 2020

  Tylko 11 dni pozostało, by zagłosować na projekty realizowane z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zachęcamy do oddania głosu na legionowski projekt pn. "Atak rakietowy". Tylko od ilości oddanych głosów zależy, czy w maju 2021 roku na Rynku Miejskim odbędą się dwa bardzo ciekawe wydarzenia otwarte dla wszystkich mieszkańców Legionowa.