zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportGrafika promująca akcję Lato w mieście 2022

  Wakacje na sportowo z Areną Legionowo

  dodano: 22 czerwca 2022
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Areny Legionowo w ramach akcji "Lato w mieście" 2022.
 • SportTrzech mężczyzn

  Legionowski mistrz

  dodano: 22 czerwca 2022

  Kamil Otowski to wyjątkowy pływak z Legionowa, który krok po kroku osiąga kolejne sukcesy na basenach krytych. W minionym tygodniu (15.06) Po bardzo dobrym wyścigu na 200 m stylem dowolnym zdobył brąz na parapływackich mistrzostwach świata 2022. Jest to jego pierwszy krążek zdobyty na imprezie tej rangi, czego serdecznie gratulujemy!

 • SportPlakat biegu - 13. Legionowska Dycha; tekst w artykule

  13. Legionowska Dycha

  dodano: 9 czerwca 2022

  Arena Legionowo zaprasza do wzięciu udziału w 13. edycji Legionowskiej Dychy!

 • SportGrafika promująca Mistrzostwa Legionowa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży

  Zgłoś się do Mistrzostw Legionowa w Pływaniu

  dodano: 31 maja 2022
  Mistrzostwa Legionowa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo odbędą się 12 czerwca br. Tymczasem zachęcamy do dokonywania zgłoszeń!
 • SportSześć cieszących się siatkarek na boisku

  Siatkarska piątka

  dodano: 27 maja 2022

  Siatkarskie emocje w Ił Capital Arenie Legionowo zakończyły się dość niedawno, dlatego przyszedł czas na podsumowania dla naszych siatkarek. Zakończyły one ligowy bój na piątym miejscu, które jest jednym z najwyższych w historii klubu. Jednakże drużynie i kibicom wciąż trudno przeboleć straconą szansę na wejście do pierwszej czwórki.