zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportMężczyzna w czapce, w tle jezioro; napis: Kyrsy żeglarskie na Zalewie Zegrzyńskim

  Wakacje pod żaglami z ZYGZAKIEM

  dodano: 9 maja 2022
  Marzysz o wakacyjnej przygodzie, chcesz spędzić 9 wspaniałych dni i poznać nowych ludzi? Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego zaprasza do udziału w szkoleniu żeglarskim przygotowującym do egzaminu na patent Żeglarza Jachtowego.
 • SportNa zdjęciu Patrycja Jurkiewicz ze swoim ternerem

  Legionowska juniorka na zawodach pływackich Polish Open w Łodzi

  dodano: 9 maja 2022
  W dniach 30.04-3.05 na pływalni 50 m "Zatoka Sportu" w Łodzi odbyły się zawody Polish Open z okazji 100. rocznicy założenia Polskiego Związku Pływackiego. W zawodach, które były kwalifikacją do Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy, uczestniczyła elita polskiego pływania - 695 zawodniczek i zawodników ze 128 klubów z całej Polski. Wśród tej wyborowej stawki wystartowała nasza najlepsza juniorka, 14-letnia Patrycja Jurkiewicz z UKS "Delfin" Legionowo.
 • SportGrafika promująca Rowerowy Maj

  Rowerowy Maj coraz bliżej

  dodano: 29 kwietnia 2022

  Legionowo po raz pierwszy bierze udział w akcji Rowerowy Maj, który poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po jej zakończeniu. Skierowana jest do przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Wydarzenie rozpoczyna się 4 maja i potrwa do 31 maja 2022r. W Legionowie weźmie w nim udział 59 klas/grup z 12 placówek oświatowych.

 • SportPlakat promujący wydarzenie, na zdjęciu kolarze

  Wyścig kolarski Grand Prix UCI 1.2 Legionowo–Wieliszew–Nasielsk–Serock

  dodano: 28 kwietnia 2022

  Już w piątek (29 kwietnia br.), na drogach Legionowa zagości kolejny wyścig kolarski. Grand Prix UCI 1.2 Legionowo – Wieliszew – Nasielsk – Serock to wydarzenie, w którym udział wezmą zawodowe grupy kolarskie z całego świata mające na celu zachęcenie młodych ludzi do uprawiania kolarstwa. Warto podkreślić, że wśród sponsorów wyścigu znalazło się również Legionowo.

 • SportPięciu zawodników 'Delfina' z trenerem na basenie w Mławie

  14 medali "Delfina" w Mławie

  dodano: 26 kwietnia 2022
  W sobotę i niedzielę 23-24.04.2022 r. na Pływalni Miejskiej w Mławie, odbyły się ogólnopolskie zawody w pływaniu, których gospodarzem był Klub Pływacki „Płetwal” Mława. Na starcie stawiło się 595 zawodników i zawodniczek z 34 klubów pływackich.