zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportZdjęcie promujące środowy mecz siatkarski Pucharu CEV w Legionowie. Na zdjęciu dwie siatkarki.

  Historyczny występ DPD Legionovii Legionowo

  dodano: 17 listopada 2020

  Już jutro, czyli w środę 18 listopada o godz. 20:00, po raz pierwszy w historii siatkarskiego klubu z Legionowa wystąpi on w ramach europejskich rozgrywek. DPD Legionovia Legionowo podejmie w DPD Arenie Legionowo w ramach 1/16 finału Pucharu CEV francuski klub Béziers Angels. Transmisję na żywo ze spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport News.

 • SportNapis: Budżet Obywatelski Mazowsza

  Głosuj na Legionowo - zagłosuj na najlepsze projekty!

  dodano: 16 listopada 2020

  Tylko 11 dni pozostało, by zagłosować na projekty realizowane z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zachęcamy do oddania głosu na legionowski projekt pn. "Atak rakietowy". Tylko od ilości oddanych głosów zależy, czy w maju 2021 roku na Rynku Miejskim odbędą się dwa bardzo ciekawe wydarzenia otwarte dla wszystkich mieszkańców Legionowa.

 • SportGrafika wyróżniająca - Nowe zasady bezpieczeństwa w sporcie. W tle mapa Polski i przekreślony symbol koronawirusa.

  Regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych

  dodano: 13 listopada 2020

  Od soboty, 7 listopada, weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

 • SportSkatepark. Na nim osoba, która zdobyła 1. miejsce w konkursie wykonująca ewolucję na deskorolce.

  Rozstrzygnięcie konkursu „Porusz z nami Skatepark”

  dodano: 21 października 2020

  We wtorek, 20 października br., został rozstrzygnięty konkurs na filmik „Porusz z nami Skatepark”. Wzięło w nim udział 7 uczestników w kat. „klasy 4-8”.

 • SportBudynek basenu Wodne Piaski w Legionowie

  Funkcjonowanie pływalni Wodne Piaski

  dodano: 19 października 2020

  KZB Legionowo informuje, że zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z 16.10.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Pływalnia Wodne Piaski jest czynna, choć w ograniczonym zakresie.