zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportGrafika wyróżniająca - Nowe zasady bezpieczeństwa w sporcie. W tle mapa Polski i przekreślony symbol koronawirusa.

  Regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych

  dodano: 13 listopada 2020

  Od soboty, 7 listopada, weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

 • SportSkatepark. Na nim osoba, która zdobyła 1. miejsce w konkursie wykonująca ewolucję na deskorolce.

  Rozstrzygnięcie konkursu „Porusz z nami Skatepark”

  dodano: 21 października 2020

  We wtorek, 20 października br., został rozstrzygnięty konkurs na filmik „Porusz z nami Skatepark”. Wzięło w nim udział 7 uczestników w kat. „klasy 4-8”.

 • SportBudynek basenu Wodne Piaski w Legionowie

  Funkcjonowanie pływalni Wodne Piaski

  dodano: 19 października 2020

  KZB Legionowo informuje, że zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z 16.10.2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Pływalnia Wodne Piaski jest czynna, choć w ograniczonym zakresie.

 • SportGrafika wyróżniająca z napisem - Pilne

  „Wodne Piaski” zamknięte do odwołania

  dodano: 16 października 2020

  Jak informuje spółka KZB Legionowo od najbliższej soboty (17.10) działalność pływalni „Wodne Piaski” zostaje zawieszona do odwołania. Jest to spowodowane objęciem powiatu legionowskiego czerwoną strefą i związanymi z tym obostrzeniami.

 • SportPaulina Saczuk trenująca Kickboxing trzyma w rękach puchary

  Trzy razy złoto dla Pauliny

  dodano: 12 października 2020

  Miło nam poinformować, że nasza stypendystka Paulina Saczuk trenująca Kickboxing na przełomie września i października reprezentowała powiat legionowski na Mistrzostwach Polski, gdzie trzykrotnie zdobyła złoty medal.