zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • Sport

  Babilon MMA 16. Jan "Iron" Lodzik: Znów będzie niezły dym

  dodano: 17 września 2020
  25 września w Legionowie odbędzie się Babilon MMA 16. Organizacja ogłosiła, że na tej gali zobaczymy ciekawi pojedynek w K1 pomiędzy Janem Lodzikiem a Mateuszem Białeckim. Panowie mieli już okazję się ze sobą zmierzyć już trzykrotnie. Dwa razy zwyciężył Lodzik a raz był remis.
 • SportNa krafice kibice i karnety na mecze

  Karnety na sezon 2020/21!

  dodano: 17 września 2020
  Na platformie Ticketik i w biurze klubu DPD Legionovi Legionowo rozpoczęła się sprzedaż karnetów na sezon 2020/21!
 • SportGrafika promująca program Fit Kids

  Jesienna edycja Fit Kids. Dołącz!

  dodano: 9 września 2020

  Ruszył nabór do jesiennej edycji programu przeciwdziałania otyłości wśród dzieci z klas I-VI. Prowadzony jest do 11 września, w godzinach 17:00-20:00 w Spektrum Sportu w Legionowie przy ulicy Gabriela Narutowicza 96.

 • SportNa zdjęciu rowrzysta z podniesionym w górę kciukiem. Przekracza na rowerze metę.

  LOTTO Poland Bike Marathon w Legionowie

  dodano: 8 września 2020
  Przez Legionowo znów przeszła kolarska fala. Cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich LOTTO Poland Bike Marathon do tego podwarszawskiego miasta zawitał już jedenasty raz w historii.
 • SportNa zdjęciu kolarze | źródło: WKK

  Nabór do Warszawskiego Klubu Kolarskiego

  dodano: 7 września 2020
  Zapraszamy dzieci i młodzież z roczników 2014-1998 na treningi rowerowe do Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Nasza sekcja w Legionowie prężnie się rozwija i liczymy na pozyskanie nowych członków.