zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Sport

 • SportMichał Perl trzymający medale

  Michał Perl z medalami

  dodano: 16 lutego 2022

  Michał Perl wywalczył łącznie 6 medali - 4 złote i 2 srebrne - dorzucając do tego rekord świata podczas największych na świecie zawodów w zimowym pływaniu. Tak cenne trofea reprezentant Legionowa, jak i Powiatu Legionowskiego przywiózł z Głogowa, gdzie w dniach 3-6 lutego odbyły się IV Mistrzostwa Świata federacji IISA (International Ice Swimming Association). Pozostali nasi reprezentanci w swoich kategoriach wiekowych otarli się o podium. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów.

 • SportDwóch mężczyzn trzyma flagę Legionowa, z tyłu logo Głogowa

  Mistrzostwa Świata

  dodano: 11 lutego 2022
  Michał Perl wywalczył łącznie 6 medali - 4 złote i 2 srebrne - dorzucając do tego rekord świata podczas największych na świecie zawodów w zimowym pływaniu. Tak cenne trofea reprezentant Powiatu Legionowskiego przywiózł z Głogowa, gdzie w dniach 3-6 lutego odbyły się IV Mistrzostwa Świata federacji IISA (International Ice Swimming Association). Pozostali nasi reprezentanci w swoich kategoriach wiekowych otarli się o podium. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sukcesów.
 • SportWokół wyciągnięte dłonie w kierunku kuli ziemskiej

  Bądźmy Gotowi! – Jesteśmy Gotowi!

  dodano: 4 lutego 2022

  Z powodu dużych trudności w funkcjonowaniu szkół, wywołanych kolejną falą pandemii komisja konkursowa zdecydowała się przedłużyć czas trwania konkursu. Prace można nadsyłać do 15 marca, a ich ocena potrwa do 31 marca 2022 r.

 • SportDziewięciu mężczyzn w maseczkach

  Zrealizowano pierwszy projekt z budżetu obywatelskiego

  dodano: 25 stycznia 2022

  Na dobre nie rozpoczął się jeszcze 2022 r. a już został wykonany pierwszy projekt z zeszłorocznego budżetu obywatelskiego. Realizacji doczekała się „Legionowska Szatnia Marzeń”, czyli ubiegłoroczny zwycięzca. Właśnie dziś (25.01) odbyło się jej uroczyste otwarcie.

 • SportNa zdjęciu pudełko do geocaching

  Geocaching w Legionowie

  dodano: 25 stycznia 2022

  Już niedługo w Legionowie pojawią się skrzynki do geocachingu. Inicjatorem tej akcji jest Stowarzyszenie Geocaching Warszawa, które wystąpiło do prezydenta z prośbą o patronat honorowy.