zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Grafika z napisem Wigilia Miejska on-line, w tle świąteczna choinka.

  Wigilia Miejska on-line część 1

  Data wydarzenia: 23 grudnia 2020
  Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, a tegoroczne szczególnie z uwagi na pandemię. Dlatego w tym, kończącym się już 2020 roku wyjątkowo Wigilię Miejską spędzamy razem inaczej - on-line.
 • Plakat promujący badania mammograficzne. Szczegóły z plakatu w treści wydarzenia.

  Badania Mammograficzne styczeń 2021

  Data wydarzenia: 20 stycznia 2021
  LUX MED jeden z największych od lat realizatorów Programu Profilaktyki Raka Piersi w ślad za ogólnopolską kampanią promocyjną Ministerstwa Zdrowia pn. Planuję Długie Życie zaprasza na pierwsze w 2021 roku bezpłatne badania mammograficzne.
 • Plakat: Świąteczne inspiracje - koncert Legionowskiej Orkiestry Barokowej transmisja on-line

  Świąteczne inspiracje - koncert Legionowskiej Orkiestry Barokowej

  Data wydarzenia: 29 grudnia 2020
  Magia Świąt Bożego Narodzenia od wieków inspirowała artystów do rzeczy wspaniałych. Nie inaczej było w baroku. Bach, Handel, Vivaldi i inni wielcy tworzyli, dedykowane na ten czas, zadziwiająco urokliwe dzieła. Dzieła, w których misterium dźwięków i słów wzrusza nawet najbardziej zatwardziałych. Równie piękne są polskie kolędy. I dysponują nie mniejszą mocą. W tym wyjątkowym czasie pozwólmy by muzyka przeniosła nas w niecodzienny, magiczny świat.
 • Obraz Hieronima Bosha - Adoracja dzieciątka

  Wystawa - Boże Narodzenie na płótnach mistrzów

  Data wydarzenia: 15 - 30 grudnia 2020

  Galeria Rynek - Ratusz jest dzieckiem epidemii. Powraca do nas zatem teraz drugą falą. Od 15 grudnia w Galerii Sztuki Ratusz można zobaczyć dzieła malarzy obrazujące ówczesne wyobrażenia Bożego Narodzenia.

 • Plakat promujący transmisję on-line: Andrzej Jagodziński Trio - Bach 19 grudnia, godz. 19:00

  Andrzej Jagodziński Trio - BACH

  Data wydarzenia: 19 grudnia 2020

  Legionowski MOK zaprasza na transmisję koncertu z sali widowiskowej ratusza, 19 grudnia, godz. 19:00.

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta

  Data wydarzenia: 21 grudnia 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Rozwoju Miasta odbędzie się 21 grudnia 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych

  Data wydarzenia: 17 grudnia 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Zdrowia, Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych odbędzie się 17 grudnia 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów

  Data wydarzenia: 22 grudnia 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Budżetu i Finansów odbędzie się 22 grudnia 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  Posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu

  Data wydarzenia: 16 grudnia 2020

  Najbliższe posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury i Sportu odbędzie się 16 grudnia 2020 r. o godz. 16:30. Posiedzenie komisji odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.

 • Grafika wyróżniająca z napisem - Rada Miasta

  XXIV sesja Rady Miasta Legionowo

  Data wydarzenia: 23 grudnia 2020

  Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz.U. z 2020 r. poz. 713) zwołuję XXIV sesję Rady Miasta Legionowo 23 grudnia 2020 r. o godz. 10:00. Sesja odbędzie się w zdalnym trybie obradowania.