zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Nagrody i wyróżnieniaNa zdjęciu tory, Centrum Komunikacyjne oraz ul. marszałka Józefa Piłsudskiego z lotu ptaka

  Drudzy w Polsce, pierwsi na Mazowszu

  dodano: 29 grudnia 2020

  W rankingu „Wspólnoty” dotyczącym dopłat do lokalnego i regionalnego transportu zbiorowego, Legionowo uplasowało się na drugim miejscu w Polsce, a pierwszym na Mazowszu. Zostaliśmy zaklasyfikowani w kategorii miast powiatowych i wyprzedziliśmy: Kędzierzyn-Koźle, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki oraz Ciechanów.

 • Nagrody i wyróżnieniaGala Ranking Samorządów Rzeczpospolita. Dwóch mężczyzn.

  Ranking Samorządów 2020: Legionowo na 7 pozycji w Polsce

  dodano: 5 listopada 2020

  Po niedawnym sukcesie Legionowa i prezydenta Romana Smogorzewskiego w plebiscycie Perły Samorządu, tym razem to dziennik Rzeczpospolita dostrzegł zalety Legionowa.

 • Nagrody i wyróżnieniaLogotyp konkursu Perły Samorządu

  Legionowo perłą Mazowsza

  dodano: 5 listopada 2020

  Po raz kolejny Legionowo znalazło się w czołówce prestiżowego rankingu Perły Samorządu, organizowanego przez Dziennik Gazeta Prawna. Tym razem miasto znalazło się na siódmej pozycji w kraju i pierwszej na Mazowszu.

  W tym roku siódme miejsce w kraju a drugie na Mazowszu w kategorii Najlepszy Włodarz zajął prezydent Legionowa Roman Smogorzewski. Nowością jest kategoria lidera dobrych praktyk, gdzie za oświatę i wychowanie miasto otrzymało wyróżnienie.

 • Nagrody i wyróżnieniaPamiątkowa statuetka i dyplom - 3. miejsce w konkursie

  Najlepsi na Mazowszu

  dodano: 6 lutego 2020

  Legionowo otrzymało III nagrodę w kategorii „Oświetlenie terenów rekreacyjnych, parków i małej architektury” w dorocznym, ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego. Po raz kolejny byliśmy najlepsi na całym Mazowszu. Wczoraj (5.02) laureatom wręczono pamiątkowe statuetki.

 • Nagrody i wyróżnienia

  II Edycja Kampanii Honorowego Krwiodawstwa: Niepodległą mamy we krwi

  dodano: 19 listopada 2019
  W poniedziałek w Warszawie odbyła się konferencja podsumowująca wyniki kampanii organizowanej przez Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi Legion oraz Wojskowy Instytut Wydawniczy - wydawcę miesięcznika "Polska Zbrojna".