zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Nagrody i wyróżnienia

Gmina Legionowo jest gminą, która sukcesywnie inwestuje w swój rozwój oraz chętnie sięga po środki z Unii Europejskiej i pomocowe środki krajowe. Inwestycje w rozwój są dla gminy priorytetem. Wysiłki i starania zostały docenione. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w wielu nagrodach i wyróżnieniach.

 • Prezydent

  Legionowo nagrodzone "Perłą Samorządu"

  dodano: 25 maja 2016

  Trzeci rok z rzędu kapituła konkursu „Perły Samorządu” wyróżniła Legionowo w konkursie organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Prezydent Roman Smogorzewski zajął wysokie, II miejsce w kategorii „Włodarze”, Legionowo w kategorii miast znalazło się tuż za podium – na 4. pozycji.

 • Nagrody i wyróżnieniaBaner - Perły Samorządu

  Legionowskie Perły

  dodano: 26 maja 2015

  O najlepsze miejsca w konkursach samorządowych starają się miasta z całej Polski. Ranking Dziennika Gazety Prawnej Perły Samorządu 2015 Najlepszy samorząd i włodarz 25-lecia, jest jednym z najbardziej znanych i docenianych w którym startuje ponad 200 samorządów. Tym większym prestiżem jest 3. miejsce w kategorii włodarze dla Prezydenta Romana Smogorzewskiego oraz 2. w kategorii samorząd dla Legionowa!

 • Nagrody i wyróżnienia

  Legionowska Perła Samorządu

  dodano: 25 czerwca 2014

  O najlepsze miejsca w konkursach samorządowych starają się zawsze miasta z całej Polski. W tym roku Legionowo może poszczyć się już kilkoma nagrodami, w tym zajęciem 7. miejsca w rankingu Newsweeka na 15 najlepszych prezydentów miast. Tym razem w rankingu Dziennika Gazety Prawnej Perły Samorządu 2014 w kategorii Włodarze, prezydent Roman Smogorzewski uplasował się na 6. miejscu w Polsce, a 2. na Mazowszu.

 • InwestycjeLogo: Najlepsi Prezydenci Miast

  Prezydent Legionowa siódmy w kraju w rankingu Newsweeka

  dodano: 9 czerwca 2014

  Po raz kolejny redakcja miesięcznika Newsweek opublikowała prestiżową listę najlepszych prezydentów polskich miast. Roman Smogorzewski zajął wysokie, 7. miejsce spośród wszystkich polskich zarządców miast.

 • ISO / Mazowiecka Nagroda JakościPrezydent Roman Smogorzewski z certyfikatem ISO

  "Antykorupcyjne ISO"

  dodano: 26 lipca 2012

  W obecności radnych, kierowników i naczelników oraz auditorów wewnętrznych na ręce prezydenta został wręczony Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością wg wymagań normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz kryteriów Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym (SPZK).