zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Odpady


 • Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Miejskiej Legionowo za rok 2018

  dodano: 25 kwietnia 2019

  W 2018 roku odebrano z terenu Legionowa 16 795 tony odpadów, z czego selektywnie zebrano ponad 33% z nich. Do recyklingu trafiło między innymi: 2183 tony zmieszanych odpadów opakowaniowych, 14 ton tworzyw sztucznych, 119 ton papieru oraz 318 ton szkła. W ramach Systemu Gospodarki Odpadami odebrano z terenu miasta 15 482 tony odpadów. Odebrane odpady nie zostały przekazane na składowisko, tylko zostały zagospodarowane w specjalistycznych instalacjach. Dzięki pojemnikom rozstawionym w legionowskich aptekach zebrano ponad 3 tony przeterminowanych i niepotrzebnych leków. W urzędach, szkołach i przedszkolach z kolei zbierano zużyte baterie – w roku 2018 zebrano ich ponad 4 tony.

   

 • Analiza stanu gospodarki odpadami komunalnymi w Gminie Miejskiej Legionowo za rok 2017

  dodano: 24 kwietnia 2018

  W 2017 roku odebrano z terenu Legionowa 17 916 ton odpadów, w tym prawie jedną trzecią - 33% z nich zebrano w sposób selektywny. Do recyklingu trafiło między innymi: 1966 ton zmieszanych odpadów opakowaniowych, 285 ton tworzyw sztucznych, 327 ton papieru, 176 ton metali oraz 252 tony szkła. W ramach Systemu Gospodarki Odpadami odebrano z terenu miasta 16 114 ton odpadów. Odebrane odpady nie zostały przekazane na składowisko, tylko zostały zagospodarowane w specjalistycznych instalacjach. Dzięki pojemnikom rozstawionym w legionowskich aptekach zebrano ponad 3 tony przeterminowanych i niepotrzebnych leków. W urzędach, szkołach i przedszkolach z kolei zbierano zużyte baterie – w roku 2017 zebrano ich ponad 5 ton.

 • Odpady

  Jak segregować odpady

  dodano: 18 listopada 2017
 • OdpadyJak pozbyć się gałęzi z ogrodów przydomowych?

  Jak pozbyć się gałęzi z ogrodów przydomowych?

  dodano: 07 września 2017

  Informujemy, że zgodnie z umową z wykonawcą, w ramach Systemu Gospodarki Odpadami w Legionowie odpady roślinne z ogrodów przydomowych odbierane są w workach koloru brązowego, wystawianych w dniach odbioru określonych w harmonogramie. Większe części odpadów roślinnych należy pociąć i również umieścić w worku.

 • OdpadyPunkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Legionowie

  Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Legionowie

  dodano: 06 czerwca 2017
  Punkt przeznaczony jest dla mieszkańców Legionowa, którzy wnoszą opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Znajduje się na terenie ciepłowni Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej przy ul. Olszankowej 36 w Legionowie (wjazd ulicą Sikorskiego od strony Starostwa Powiatowego w Legionowie