zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaSzczepionka na koronawirusa

  Ruszają szczepienia nauczycieli

  dodano: 5 lutego 2021

  Jak informuje Ministerstwo Zdrowia w poniedziałek (8 lutego) ruszy rejestracja na szczepienia dla nauczycieli. Pierwsze szczepionki zostaną podane pedagogom w piątek (12 lutego). Uprawnionych do szczepień w tej grupie jest ok. 430 tys. osób.

 • EdukacjaGrafika promująca kampanię - Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku. W tle kominy i lecący z nich dym.

  Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku

  dodano: 4 lutego 2021
  Fundacja PlasticsEurope Polska prowadzi kampanię edukacyjno-społeczną pt. „Plastik nie do pieca – piec nie do plastiku”. Przypomina w niej o szkodliwości spalania odpadów w piecach, przydomowych kotłowniach i na wolnym powietrzu.
 • EdukacjaGrafika ze znakiem Polski Walczącej pod nim napis - Konkurs Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach

  Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach

  dodano: 4 lutego 2021

  Muzeum Historyczne w Legionowie i Stowarzyszenie Zespół Ochrony Pamięci Armii Krajowej „Brzozów” w Legionowie serdecznie zapraszają uczniów szkół wraz z opiekunami i osoby dorosłe z powiatu legionowskiego oraz byłego I Rejonu „Marianowo-Brzozów” do udziału w XII edycji Konkursu Wiedzy o Polskim Państwie Podziemnym, Armii Krajowej i Szarych Szeregach, odbywającego się pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, Starosty Legionowskiego i Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.

 • EdukacjaŚlady opon samochodu na śniegu

  Ślisko na jezdni – zwolnij!

  dodano: 3 lutego 2021

  Na drogach od kilku dni występują trudne warunki atmosferyczne. Krótki dzień, padający śnieg, deszcz ze śniegiem, niskie temperatury wpływają negatywnie na bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego.

 • EdukacjaUczennica trzymająca w ustach ołówek, siedzi przy laptopie

  Ministerstwo Edukacji i Nauki - informacja o funkcjonowaniu szkół

  dodano: 2 lutego 2021

  Od poniedziałku, 1 lutego br. nadal obowiązują dotychczasowe zasady funkcjonowania szkół i placówek. Ministerstwo Edukacji i Nauki zmieniło rozwiązania o organizacji nauki zdalnej na terenie szkoły, wprowadzono możliwość organizowania tzw. próbnych egzaminów szkolnych na terenie szkoły.