zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • NGOZdjęcia: Dominik Kubalski a na zdjęciu uczestnicy spotkania W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

  Konferencja w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich

  dodano: 8 marca 2016

  W Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w środę (2.03) odbyła się konferencja pn. „Konwencja ONZ o prawach osób niepełnosprawnych - wdrażanie na poziomie lokalnym”. Spotkanie otworzyli rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar i prezes Fundacji Aktywizacja Agata Gawska.

 • NGOZdjęcie klawiatury. Wytłuszczony napis: Szybki PIT

  Szybki PIT

  dodano: 7 marca 2016

  Szybki PIT to kampania informacyjna Ministerstwa Finansów, która wspiera podatników przy rozliczeniu rocznego zeznania podatkowego (PIT). Akcja odbędzie się już po raz ósmy i obejmie swoim zasięgiem całą Polskę. Rozpocznie się 19 lutego, a zakończy dwa tygodnie po zamknięciu okresu rozliczeniowego, który w tym roku upływa 2 maja.

 • NGOLogo młodzieżowej Rady Miasta Legionowo

  Kto będzie koordynatorem?

  dodano: 2 marca 2016

  Poszukiwania koordynatora Młodzieżowej Rady Miasta nadal trwają. W najbliższych tygodniach specjalny zespół ma wyłonić najlepszego z kandydatów, który będzie miał szansę kierować MRM oraz współpracować z Samorządami Szkolnymi.

 • Oferta Stowarzyszenia Klub Spektrum Sportu - oferta złożona w trybie małego grantu

  dodano: 25 lutego 2016

  Oferta Stowarzyszenia Klub Spektrum Sportu w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu poprzez działania mające na celu integrację osób niepełnosprawnych w formie prowadzenia zajęć, wycieczek, konkursów, spotkań okolicznościowych z elementami profilaktyki uzależnień - "Sprawni niepełnosprawni" złożona w trybie pozakonkursowym.

 • KomunikatyPlakat FIO-Mazowsze Lokalnie

  Ostatni moment na złożenie wniosku

  dodano: 23 lutego 2016

  Rozpoczął się ostatni tydzień zbierania wniosków w ramach konkursu FIO-Mazowsze Lokalnie na ścieżkę inicjatywy oddolne i wsparcie grup samopomocowych. Do 26 lutego, do godziny 15:00 poprzez generator wniosków na stronie www.mazowszelokalnie.pl można złożyć wniosek o dofinansowanie swoich pomysłów i działań. Kwota przeznaczona na obie ścieżki wynosi 543 000,00 zł, z czego pojedyncza mikrodotacja to dofinansowanie w wysokości od 1 500,00 zł do 5 000,00 zł.