zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • SportPlakat promujący przekazania 1% na Klub Sportowy Legionovia

  Darmowy program do rozliczenia PIT

  dodano: 19 stycznia 2016

  Wkrótce czas rozliczeń rocznych. Klub Sportowy „Legionovia” przygotował darmowy program do rozliczania podatku i zachęca do przekazania 1 % na własną organizację pożytku publicznego. W programie wpisany jest numer KRS: 0000175391, przekazany na nie podatek wesprze lokalne, sportowe młode talenty.

 • Raport z konsultacji społecznych dotyczących nadania nazwy nowo wybudowanej ulicy biegnącej od ulicy Polnej, wzdłuż torów kolejowych do ulicy Piaskowej.

  dodano: 15 stycznia 2016

  Na podstawie Uchwały Nr XXXIII/450/2013 Rady Miasta Legionowo z dnia 26 czerwca 2013 roku w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo oraz zgodnie z Zarządzeniem nr 397/2015 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 16 grudnia 2015 r. w sprawie przeprowadzania konsultacji społecznych w Gminie Miejskiej Legionowo, w sprawie nadania nazwy nowo wybudowanej ulicy biegnącej od ulicy Polnej, wzdłuż torów kolejowych do ulicy Piaskowej zostały przeprowadzone konsultacje społeczne.

 • NGONa zdjęciu piec do ogrzewania budynku. Zdjęcie: pl.wikipedia.org

  Wymień piec na bardziej ekologiczny

  dodano: 14 stycznia 2016

  Przypominamy, że w tym roku kontynuujemy rozpoczęty w listopadzie program wymiany przydomowych kotłowni na bardziej ekologiczne źródła ciepła. Wszystkich informacji na ten temat udziela Referat Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Legionowo.

 • Ogłoszenie wyników otwartych konkursów ofert

  dodano: 11 stycznia 2016

  W konkursie ofert ogłoszonym w dniu 1 grudnia 2015 r. zarządzeniem nr 376/2015 Prezydenta Miasta Legionowo w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji w 2016 r. zadania publicznego Gminy Legionowo w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym: działania o charakterze wspierającym i podtrzymującym osoby uzależnione będące w trakcie procesu terapeutycznego, osoby które zakończyły proces terapeutyczny oraz działania o charakterze motywującym do podjęcia leczenia, przyznano dotację na realizację zadania:
   

 • Zbierasz 1% z podatku - zgłoś się do starostwa

  dodano: 10 stycznia 2016
  Po sukcesie ubiegłorocznej kampanii „Zaprocentuj w powiecie” Powiat Legionowski ponownie udostępni bezpłatny program do składania zeznań podatkowych