zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zdrowie

Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych
Zadania i kompetencje Wydziału Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych.
Naczelnik wydziału: Ewa Milner-Kochańska tel. 22 766 40 08
tel. 22 766 40 90, 22 766 40 91, 22 766 40 08; pok. nr 4.25, 4.26, 4.27 piętro 3

Zapraszamy do słuchania audycji zatytułowanej “Na Zdrowie”, która prowadzona jest w Radio Bezpieczna Podróż.org

 • ZdrowieGrafika promująca półkolonie

  Sierpniowe półkolonie w Legionowie

  dodano: 14 lipca 2022

  Akcja lato 2022 ciąg dalszy! Już w najbliższy wtorek (19.07.2022) ponownie uruchomione zostaną elektroniczne zapisy, tym razem na sierpniowe półkolonie, współfinansowane przez Urząd Miasta Legionowo. Będą one przeznaczone wyłącznie dla młodych mieszkańców naszego miasta (w wieku 7-12 lat) i zorganizowane zostaną w dwóch pierwszych tygodniach sierpnia (turnus 1-5.08 oraz 8-12.08) w miejskiej Szkole Podstawowej nr 1. Organizatorem półkolonii jest ponownie Fundacja LUPUS - organizacja pożytku publicznego, funkcjonująca na legionowskim rynku od wielu lat i prowadząca statutowe działania na rzecz dzieci i młodzieży.

 • ZdrowieNa zdjęciu barszcz Sosnowskiego

  Bezpieczne Wakacje – Przepis GIS: Uważaj na barszcz Sosnowskiego

  dodano: 14 lipca 2022

  W ciepłe i słoneczne dni chętnie korzystamy ze spacerów, podczas których może dojść do popatrzenia. Przebywanie w bliskości barszczu stanowi duże zagrożenie dla zdrowia człowieka!

 • ZdrowiePlakat promujący wyrobienie karty EKUZ

  Wyrób kartę EKUZ

  dodano: 11 lipca 2022
  Wybierasz się na urlop, wakacje do europejskiego kraju? Wyrób Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego za darmo w ratuszu - 11.07 (poniedziałek).
 • ZdrowieKleszcz

  By mały kleszcz nie stał się dużym problemem!

  dodano: 6 lipca 2022

  Wakacje to szczególny czas, który kojarzy się z odpoczynkiem, beztroską, słońcem i zabawą. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas rodzinnych wakacji Główny Inspektorat Sanitarny w przystępny sposób będzie edukować, dostarczać i poszerzać niezbędną wiedzę i przydatne informacje oraz zwiększać świadomość tematów poruszanych w kampanii.

 • ZdrowieNa zdjęciu zabawki z piasku

  Przydatne informacje na okres wakacyjny

  dodano: 6 lipca 2022

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie przypomina o najważniejszych zasadach zdrowego i bezpiecznego wypoczynku - przydatne informacje, które warto zapamiętać i stosować wedle potrzeby.