zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyPlakat FIO-Mazowsze Lokalnie

  Ostatni moment na złożenie wniosku

  dodano: 23 lutego 2016

  Rozpoczął się ostatni tydzień zbierania wniosków w ramach konkursu FIO-Mazowsze Lokalnie na ścieżkę inicjatywy oddolne i wsparcie grup samopomocowych. Do 26 lutego, do godziny 15:00 poprzez generator wniosków na stronie www.mazowszelokalnie.pl można złożyć wniosek o dofinansowanie swoich pomysłów i działań. Kwota przeznaczona na obie ścieżki wynosi 543 000,00 zł, z czego pojedyncza mikrodotacja to dofinansowanie w wysokości od 1 500,00 zł do 5 000,00 zł.

 • Zaproszenie na bezpłatne szkolenie w dniu 7 marca 2016 r.

  dodano: 18 lutego 2016
  Urząd Miasta Legionowo zaprasza na bezpłatne szkolenie z zasad aplikowania o środki w ramach RPO WM 2014-2020 w projektach współfinansowanych z EFS. Podczas spotkania omówione zostaną zasady aplikowania oraz generator wniosków MEWA 2.0.
 • Bezpłatne porady dla legionowskich organizacji pozarządowych w kwietniu i maju

  dodano: 17 lutego 2016
  Bezpłatne porady dla legionowskich organizacji pozarządowych w kwietniu i maju br. Pan Marek Niewiadomski, Kierownik Legionowskiego Centrum Charytatywno-Opiekuńczego Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej w Legionowie będzie udzielał (nieodpłatnie) porad po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, w swojej siedzibie na "Kozłówce".
 • Przekaż 1%

  dodano: 17 lutego 2016

  JUż od kilku lat Starostwo Powiatowe w Legionowie tworzy dedykowane programy do wypełnienia formularza PIT i jednocześnie do przekazania swojego 1% podatku.
   

 • NGO

  Nabór wniosków na inicjatywy oddolne oraz wsparcie grup samopomocowych

  dodano: 8 lutego 2016

  Chcecie odnowić plac zabaw, oczyścić staw aby stał się wspólną przestrzenią mieszkańców? A może zorganizować koncert, festiwal czy po prostu czas wolny dla dzieciaków z osiedla? Młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne oraz samopomocowe od 5 do 26 lutego 2016 r. mogą składać wnioski w konkursie Funduszu Inicjatyw Obywatelskich – Mazowsze Lokalnie. Uruchomione zostały dwie ścieżki działań – inicjatywy oddolne i wsparcie grup samopomocowych. Mikrodotacje wynoszą od 1 500 zł do 5 000 zł, a łączna kwota do rozdysponowania to 543 000 zł.