zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyNa grafice logotyp ZUS

  ZUS ostrzega przed oszustami oferującymi pomoc przy 14. emeryturze

  dodano: 18 sierpnia 2022

  ZUS przestrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników Zakładu i proponują załatwienie formalności związanych z 14. emeryturą. O „czternastkę” nie trzeba wnioskować, bo to dodatkowe roczne świadczenie będzie wypłacane z urzędu.

 • SeniorzyZdjęcie poglądowe. Ręce osoby w podeszłym wieku.

  Czternasta emerytura już wkrótce trafi do seniorów

  dodano: 9 sierpnia 2022
  Już za kilka tygodni rozpocznie się wypłata czternastej emerytury. To dodatkowe w tym roku wsparcie dla ok. 9 mln emerytów i rencistów.
 • KomunikatyPlakat promujący Potańcówki w Parku Zdrowia

  Potańcówki dla wszystkich pokoleń w Parku Zdrowia

  dodano: 29 lipca 2022
  Zapraszamy na Potańcówki 2022 do Parku Zdrowia. W tym roku przyświeca im hasło "dla wszystkich pokoleń".
 • SeniorzyTermometr rtęciowy

  W czasie letnich upałów pamiętajmy o dzieciach i seniorach

  dodano: 22 lipca 2022
  Lato w pełni. Temperatury w słońcu są coraz wyższe, dlatego w czasie wypoczynku i wakacyjnych aktywności zatroszczmy się o najbliższych, szczególnie o dzieci i seniorów.
 • SeniorzyWręczenie opasek

  Teleopaski

  dodano: 18 lipca 2022
  Dzisiaj 18.07 o godzinie 13.30 odbyły się uroczystości wręczenia opasek medycznych w Domu Dziennego Pobytu w Legionowie. W programie pilotażowym Prezydent Miasta Legionowa Roman Smogorzewski wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Ryszardem Brańskim, Sekretarz Idą Parakiewicz-Czyżma, Dyrektorem OPS Piotrem Mrozkiem i Zastępcą Dyrektora OPS Moniką Kajka rozdali legionowskim seniorom 50 sztuk teleopasek, z których dane medyczne mają być pod stałym monitoringiem. Wszystko to dla bezpieczeństwa legionowian.