zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu zapinka ze zbiorów Muzeum Legionowa

  Muzealny zabytek miesiąca

  dodano: 3 marca 2021

  W styczniu 2018 r. do zbiorów Muzeum Historycznego w Legionowie została przekazana płytowa zapinka z okresu wędrówek ludów, znaleziona w miejscowości Rajszew k. Warszawy. Zapinkę o dł. 6,9 cm wykonano w I stylu zwierzęcym. Posiada ona prostokątną reliefową główkę, na której widoczne jest w części środkowej przedstawienie uproszczonej maski – ludzkiej lub zwierzęcej.

 • EdukacjaGrafika promująca program Zielony Lider

  Zielony Lider

  dodano: 3 marca 2021

  „Zielony Lider” to pilotażowy program szkoleniowo-doradczy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego Realizatorem jest Fundacja Sendzimira. Celem programu jest wsparcie lokalnych liderów w działaniach na rzecz ochrony środowiska, adaptacji i mitygacji zmian klimatu oraz zrównoważonego rozwoju.

 • EdukacjaNa zdjęciu uczeń wypełniający kartę egzaminacyjną

  Ważna próba maturzystów

  dodano: 3 marca 2021

  W związku z sytuacją epidemiczną, rozpoczynające się dziś (3 marca) próbne egzaminy maturalne przeprowadzone będą w dwóch trybach: tradycyjnym i zdalnym. Te realizowane stacjonarnie odbywają się w reżimie sanitarnym, zgodnie ze specjalnymi wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 • EdukacjaNa grafice napis nie pozwó im

  Jak chronić się przed cyberprzestępcami w czasie pandemii?

  dodano: 3 marca 2021

  Fałszywe sklepy internetowe, oszustwa telefoniczne, ransomware - cyberprzestępcy nie próżnują i szukają wciąż nowych sposobów na uzyskanie korzyści finansowych kosztem użytkowników Internetu. Na co zwracać uwagę i jak wyjść ze starcia z przestępcami obronną ręką informuje kampania Interpolu, Biura do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji i Państwowego Instytutu Badawczego NASK.