zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyNa pomarańczowym tle biały napis ngo, organizacje pozarządowe

  W kręgu tańca…2016

  dodano: 21 marca 2016

  ARTBALE Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki z siedzibą w Legionowie, uprzejmie zaprasza nauczycieli z niepełnosprawnymi uczniami do bezpłatnego udziału w projekcie dofinansowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Artbale Stowarzyszenie.

 • NGONa zdjęciu: I Zastępca Prezydenta Miasta Legionowo Piotr Zadrożny, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Anna Brzeźińska, Sekretarz Miasta Danuta Szczepanik

  Legionowo gotowe na „Rodzinę 500 +”

  dodano: 14 marca 2016

  Na blisko trzy tygodnie przed startem Programu „Rodzina 500 Plus” Legionowo jest w pełni gotowe na jego obsługę. W poniedziałek rano (14.03) lokalne media zostały zapoznane z zasadami funkcjonowania programu.

 • Komunikaty

  Konkurs na rozwój młodych organizacji już otwarty

  dodano: 10 marca 2016
  Od 7 do 29 marca 2016 r. można składać wnioski o dofinansowanie działań związanych z rozwojem młodej organizacji pozarządowej. Zakup sprzętu biurowego, namiotu, stworzenie strony www….czemu nie! Powiedz tylko jaki masz na to pomysł i jak to wykorzystasz?
 • Posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie,

  dodano: 10 marca 2016

  Uprzejmie zapraszam na posiedzenie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Legionowie, które odbędzie się w dniu 30 marca 2016 roku o godz. 10.00 w Legionowskim Centrum Charytatywno-Opiekuńczym Caritas DWP ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 20 w Legionowie.

 • KulturaBaner z napisem na zgłoszenia po stypendium artystyczne czekamy do końca kwietnia.

  Stypendia artystyczne

  dodano: 10 marca 2016

  Możesz pochwalić się sukcesami i osiągnięciami w konkursach, przeglądach, wernisażach, festiwalach oraz pozostałych przedsięwzięciach umożliwiających prezentację umiejętności artystycznych na szczeblu co najmniej powiatowym? - złóż wniosek o stypendium artystyczne.