zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyZdjęcia zawiera informację o rzekomym skierowaniu na kwarantanne i prośbę o kliknięcie w link

  Komunikat Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego - fałszywy sms o nałożeniu kwarantanny

  dodano: 24 września 2021
  Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny ostrzega: mieszkańcy Mazowsza i całej Polski otrzymują wiadomość sms o nałożeniu kwarantanny. W treści podany jest link/adres do strony. To jest oszustwo! Może to być próba wyłudzenia danych lub inne niebezpieczne działanie dotyczące Państwa danych zawartych w telefonie. Prosimy o ostrożność i nie klikanie w przesłany link!!!
 • KulturaAktorzy teatru żydowskiego

  Szlagiery Żydowskiego Kabaretu - Gołda Tencer

  dodano: 23 września 2021
  Sala widowiskowa w ratuszu 22 września zapełniła się po brzegi, gdy na legionowskiej scenie zabłysnął spektakl tętniący humorem i liryką żydowską, bogaty w skecze i piosenki - szlagiery do tekstów Tuwima, Jurandota czy Hemara.
 • ZdrowieMapa z punktami w których znajdują się defibrylatory

  Defibrylatory Ratują Życie

  dodano: 22 września 2021

  Aby uratować człowieka, mamy czasem kilka minut na reakcję. Oprócz wezwania karetki, uciskania klatki piersiowej, czy oddechów możemy wykorzystać AED - automatyczny defibrylator.

 • EdukacjaKomiks, Wnuczek pcha dziadka w kierunku komputera.

  W ZUS rusza konkurs dla dzieci i młodzieży

  dodano: 21 września 2021
  Jak zachęcić babcię lub dziadka do posiadania konta w banku? Najlepiej korzystając z wiedzy swoich dzieci i wnuków. To właśnie dla nich ruszył konkurs ZUS.
 • NGO„Mazowiecki Plenerowy Festiwal Filmowy w Legionowie” to projekt zgłoszony przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich „Działamy Lokalnie” w Budżecie Obywatelskim Mazowsza.

  Mazowiecki Plenerowy Festiwal Filmowy w Legionowie

  dodano: 21 września 2021

  „Mazowiecki Plenerowy Festiwal Filmowy w Legionowie” ma za zadanie promocję kultury i filmografii związanej z Mazowszem. Projekt zakłada trzy tematyczne wieczory pokazów filmowych w weekend w sierpniu 2022 r., które zostaną zorganizowane na Rynku Miejskim w Legionowie. Przez trzy wieczory wyświetlone zostaną filmy z kategorii "Twórcy z Mazowsza", "Scenerie Mazowsza" i "Mazowsze w dokumencie".