zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNapis - komunikat

  Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo na r.szk. 2024/2025

  dodano: 21 lutego 2024

  Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego w terminach określonych w harmonogramie wynikającym z Zarządzenia Nr 19/2024 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 24 stycznia 2024 r. Strona rekrutacyjna dla rodziców: rekrutacje-legionowo.pzo.edu.pl Oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo zostanie udostępniona 29 lutego 2024 r. o godz. 12:00.

 • EdukacjaGrafika promująca akcję nie daj się nabrać na policjanta

  Nie daj się oszukać „na policjanta!”

  dodano: 21 lutego 2024

  Policjanci codziennie przyjmują zgłoszenia od osób, które zostały oszukane przez fałszywych policjantów, fałszywych bankowców lub fałszywych wnuczków. Przestępcy wykorzystują każdą sposobność, by się wzbogacić. Często żerują na zaufaniu do instytucji publicznych i strachu potencjalnych ofiar przed utratą oszczędności życia. Kolejny raz apelujemy o nieprzekazywanie pieniędzy dzwoniącym do nas obcym osobom! Pamiętajmy, że policjanci nigdy nie proszą o udział we wspólnej akcji i przekazanie pieniędzy! Jeśli podejrzewasz, że telefonował do Ciebie oszust, powiadom stołecznych policjantów, dzwoniąc pod nr 47 72 33 222.

 • EdukacjaNapis - komunikat

  Zasady przyjęć do klas I na rok szkolny 2024/2025

  dodano: 20 lutego 2024

  Poniżej prezentujemy zasady przyjęć do klas I na rok szkolny 2024/2025.

 • EdukacjaNapis - Komunikat

  Stypendia dla studentów niepełnosprawnych

  dodano: 20 lutego 2024
  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, którzy spełniają jednocześnie niżej wymienione warunki:
 • EdukacjaBiurko, krzesło, na ścianie tablica

  Cykl wywiadów z laureatami konkursu „Innowacyjny Nauczyciel”

  dodano: 19 lutego 2024

  Z okazji przypadającej w tym roku jubileuszowej X edycji konkursu „Innowacyjny Nauczyciel” i „Lider Twórczego Zarządzania” prezentujemy cykl wywiadów z laureatami którzy otrzymali ten zaszczytny tytuł w ciągu ostatnich lat. Tytuł "Innowacyjny Nauczyciel" to prestiżowe wyróżnienie Prezydenta Miasta Legionowo, które jest przyznawane w ramach konkursu przez kapitułę składającą się z ekspertów w dziedzinie edukacji z m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty, Uniwersytetu Warszawskiego oraz prasy oświatowej.