zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu dziecko z plecakiem w drodze do szkoły

  Organizacja dyżuru wakacyjnego w 2021 roku

  dodano: 24 marca 2021

  Biorąc pod uwagę aktualnie obowiązujące wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej i Głównego Inspektora Sanitarnego, zapewnienie bezpiecznych warunków pracy pracownikom przedszkoli, ale również potrzeby rodziców dzieci uczęszczających do tych placówek organizacja opieki w przedszkolach w lipcu i sierpniu 2021 r. będzie przebiegała na takich samych zasadach jak w roku ubiegłym. Każde przedszkole będzie prowadziło dyżur wakacyjny tylko dla dzieci ze swojej placówki.

 • EdukacjaPrzejście dla pieszych i przechodzące przez nie osoby.

  Na Drodze – Patrz i Słuchaj

  dodano: 22 marca 2021

  To już kolejna edycja akcji informacyjno-edukacyjnej pn. „Na Drodze – Patrz i Słuchaj”, której odbiorcami są zarówno kierujący pojazdami, jak też piesi.

 • EdukacjaGrafika wyróżniająca z napisem - Pilne

  Komunikat dot. zmiany numeru w PM z Oddziałami Integracyjnymi nr 7

  dodano: 22 marca 2021

  W związku z wyłączeniem pracy sekretariatu spowodowanym kwarantanną pracowników, w terminie 22.03-26.03.2021 r. w celu kontaktu z placówką/dyrektorem przedszkola proszę dzwonić pod numer telefonu 509 626 652 w godz. 8:00-16:00.

 • EdukacjaRęce na klawiaturze.

  Próbny egzamin ósmoklasisty

  dodano: 18 marca 2021

  Wczoraj (17.03) rozpoczęły się próbne egzaminy ósmoklasisty, które potrwają do 19 marca. Uczniowie mierzyli się już z zadaniami z języka polskiego. Dziś od godziny 9:00 rozwiązują problemy z zakresu matematyki, a w piątek z wybranego języka obcego. W Legionowie próbny egzamin odbywa się wyłącznie w formie online. Łącznie przystąpiło do niego 541 uczniów, czyli 97,65% wszystkich uprawnionych.