zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyLogo NGO otwarty konkurs ofert

  I otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych

  dodano: 12 grudnia 2016
  Termin składania ofert wyznacza się do 2.01.2017 r. do godz. 10.00
 • Komunikaty

  Chcemy – możemy! Rekrutacja.

  dodano: 29 września 2016
  Realizacja projektu „Aktywni Niepełnosprawni dla Wspólnoty Lokalnej” ma za zadanie przyczynić się do rozwoju zróżnicowanych form aktywności społecznej osób niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów oraz łączenia jej ze zdobywaniem wiedzy w sferze działań obywatelskich.
 • NGOLogo Ngo - Organizacje Pozarządowe

  Nabór kandydatów do MRDPP IV kadencji

  dodano: 29 września 2016

  Marszałek Województwa Mazowieckiego zaprasza organizacje pozarządowe, związki i porozumienia organizacji pozarządowych oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2016 r., poz. 239 i 395), prowadzące działalność na terenie województwa mazowieckiego do zgłaszania kandydatów na członków Mazowieckiej Rady Działalności Pożytku Publicznego IV kadencji.

 • Komunikaty

  Program Współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2017 r.

  dodano: 26 września 2016

  W związku z harmonogramem prac na projektem programu współpracy Gminy Miejskiej Legionowo w 2017 roku z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego zapraszamy na otwarte spotkanie z Prezydentem Miasta w sali konferencyjnej w dniu 29 września 2016 r. o godz. 18.00.

 • KomunikatyLogo Kampanii Społecznik Roku 2016

  Społecznik Roku 2016 - kolejna edycja konkursu Newsweek

  dodano: 23 września 2016

  Znasz osobę, która bezinteresownie działa na rzecz innych, udziela się społecznie, wspiera społeczności lokalne lub walczy o ochronę środowiska? Zgłoś ją do ósmej edycji konkursu o tytuł „Społecznika Roku” tygodnika „Newsweek Polska”.