zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Kalendarz wydarzeń

 • Plakat promujący wydarzenia w ramach akcji Sportowa Jesień 2022

  Październikowe Niedziele – Warsztaty dla dzieci z jazdy na hulajnodze

  Data wydarzenia: 02 października 2022

  Zapraszamy dzieci w każdą niedzielę października do Skateparku k. Stadionu Miejskiego na warsztaty z jazdy na hulajnodze. Godz. 10:00 i 11:00.

 • Plakat promujący zawody MTB

  Maraton rowerowy Cisowianka Mazovia MTB

  Data wydarzenia: 02 października 2022
  Peleton Mazovii ma przed sobą już tylko jedną prostą, nim wpadnie na najważniejszą metę w sezonie 2022. Najważniejszą, bo kończącą tegoroczne zmagania. Ostatnie zawody Mazovii to zmagania w Legionowie, na które zapraszamy Was w niedzielę 2 października.
 • Plakat promujący wydarzenie - Ścigaj się z Rybką Minimini

  Finałowy wyścig z Rybką MiniMini

  Data wydarzenia: 02 października 2022
  Dzieci, nie przegapcie tej okazji! W niedzielę 2 października podczas maratonu Legionowo Cisowianka Mazovia MTB Marathon będziecie mieli ostatnią w tym roku okazję, aby ścigać się z Rybką MiniMini. Zapraszamy Was do wspólnej rowerowej zabawy. Przyprowadźcie swoje czterokołowe maszyny, nie zapominajcie o kaskach i cieszcie się na bezpiecznych trasach.
 • Plakat promujący wydarzenia w ramach akcji Sportowa Jesień 2022

  Grand Prix Legionowa w tenisie stołowym

  Data wydarzenia: 02 października 2022
  Zapraszamy 2 października do IŁ Capital Areny Legionowo na Grand Prix Legionowa w tenisie stołowym.