zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
Na grafice napis: Urząd Miasta

Sprostowanie do artykułu „Spalarnia śmieci w tajemnicy przed mieszkańcami?”, autorstwa Pauliny Nowickiej (TiO nr 28 z 7 lipca 2020 r.).

Data dodania: 14 lipca 2020

Na podstawie art. 6, art. 31 a. oraz art. 32 § 1, 5 i 6 ustawy z dnia 26.01.84 r. „Prawo Prasowe” (z późn. zmianami), proszę o sprostowanie nieprawdziwych informacji, jakie znalazły się w artykule „Spalarnia śmieci w tajemnicy przed mieszkańcami?”, autorstwa Pauliny Nowickiej (TiO nr 28 z 7 lipca 2020 r.).

Cofnij

SPROSTOWANIE

Nie jest prawdą jakoby Urząd Miasta Legionowo zatajał jakiekolwiek informacje dotyczące Instalacji Termicznego Przetwarzania Odpadów przed mieszkańcami czy też radnymi. Temat ten pojawiał się i był omawiany zarówno na sesji rady jak i na komisjach Rady Miasta Legionowo. W celu jak największej transparentności procesu została udostępniona ogólnodostępna podstrona – legionowo.pl/pl/srodowisko/itpo – dotycząca tego zagadnienia, z aktualizowanymi na bieżąco materiałami. Znajdują się tam również informacje z gazet lokalnych dotyczące tej kwestii. Podstrona jest dostępna od 16 czerwca 2020 r.

KONIEC SPROSTOWANIA

Proszę o zamieszczenie tego sprostowania w tym samym miejscu co artykuł z zastosowaniem równorzędnej czcionki oraz także o publikację pod artykułem na stronie internetowej Gazety oraz na Państwa profilu na Facebooku.