zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP
TOURBOBUS

TOURBOBUS

Data dodania: 28 czerwca 2018

ul. Jana Kochanowskiego 2E/2, 05-120 Legionowo tel.: wypożyczalnia 530 40 60 90, przewóz osób: 535 911 801, 535 911 805

www.tourbobus.pl

Oferta dla beneficjentów KDR:

5% na wynajem busów

Cofnij

Wynajem samochodów, które umożliwiają swobodny przewóz większej ilości osób, jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem na rynku. Z usług firm transportowych korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorstwa. Wszyscy doceniają oszczędność takiej opcji. Właściciele firm nie muszą wydawać pieniędzy na kupno aut które  zawiozą pracowników do miejsc pracy lub na szkolenie, zaś osoby prywatne mogą wynająć taki samochód na przyjęcie weselne czy wakacje.

Jeśli szukasz wygodnego busa, który spełnia najwyższe standardy jakości, koniecznie zapoznaj się z ofertą wypożyczalni Tourbobus.

Wypożyczalnia busów Tourbobus znajduje się w Legionowie pod Warszawą. Oferuje w pełni profesjonalny wynajem nowych, 9-osobowych busów. Wszystkie samochody są odpowiednio wyposażone i sprawdzone pod względem technicznym, dlatego każdy może mieć pewność, że podróż busami Tourbobus jest nie tylko wyjątkowo komfortowa, ale również niezwykle bezpieczna. Wypożyczalnia oferuje możliwość podstawienia wybranego samochodu pod wskazany adres lub samodzielny odbiór auta przez klienta.

Wypożyczalnia busów Tourbobus wyróżnia się spośród innych przede wszystkim brakiem limitu kilometrów. Wszystkie ceny są z góry ustalone tak, aby klient miał pewność, że nie poniesiesz żadnych dodatków kosztów w trakcie wynajmu. Dzięki temu można zaplanować swój wyjazd bez obawy o naliczanie dodatkowych opłat za przekroczenie dziennego limitu.

W ofercie wypożyczalnie znajdują się następujące busy:

  • Ford Transit 2.0 TDCI
  • Ford Transit Custom 2.0 TDCI
  • Opel Vivaro 1.6 BiTurbo Long  

Wypożyczalnia Tourbobus oferuje również usługę wynajmu busa wraz z kierowcą. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie posiadają prawa jazdy lub nie chcą samodzielnie prowadzić auta z większą ilością osób. Profesjonalny kierowca nie tylko zadba o komfortową i bezpieczną podróż, ale również będzie w pełni dyspozycyjny przez cały okres najmu.   

Wypożyczalnia busów Tourbobus to profesjonalizm i najwyższy standard oferowanych usług za jedną z najkorzystniejszych cen na rynku. Wszystkie samochody spełniają wymagane standardy europejskie, co zdecydowanie wpływa na komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Pracownicy wypożyczalni Tourbobus dostosują wybraną usługę do wymagań klienta bez względu na to czy zdecyduje się on na samodzielne wypożyczenie busa czy wybierze opcję z kierowcą.

Jeśli szukasz wyspecjalizowanej wypożyczalni busów z profesjonalnym podejściem do klienta to Tourbobus jest najlepszym rozwiązaniem. Nasza wypożyczalnia świadczy swoje usługi na terenie Warszawy, Legionowa i okolic. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.