zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo na r.szk. 2024/2025

  dodano: 29 stycznia 2024

  Postępowanie rekrutacyjne prowadzone będzie z wykorzystaniem systemu teleinformatycznego w terminach określonych w harmonogramie wynikającym z Zarządzenia Nr 19/2024 Prezydenta Miasta Legionowo z dnia 24 stycznia 2024 r. Oferta przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo zostanie udostępniona 29 lutego 2024 r. o godz. 12:00.

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Zasady przyjęć do szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

  dodano: 29 stycznia 2024

  Do klasy I w szkole podstawowej przyjmowane są: - dzieci 7 - letnie (rocznik 2017), objęte obowiązkiem szkolnym; - dzieci 6 – letnie (rocznik 2018) zgodnie z wolą rodziców, jeśli dziecko korzystało z wychowania przedszkolnego w roku szkolnym poprzedzającym rok szkolny, w którym ma rozpocząć naukę w szkole albo posiada opinię poradni psychologiczno – pedagogicznej o możliwości rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej.

 • EdukacjaNa grafice napis komunikat

  Organizacja dyżuru wakacyjnego w 2024 roku

  dodano: 25 stycznia 2024

  Dyżur wakacyjny organizowany jest dla dzieci w wieku przedszkolnym uczęszczających w roku szkolnym 2023/2024 do przedszkoli lub oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

 • EdukacjaKilka osób jeżdżących na łyżwach na sztucznym lodowisku

  Nie ryzykuj i korzystaj tylko ze sztucznych lodowisk!

  dodano: 22 stycznia 2024

  Ferie trwają, a wraz z nimi ochota na zabawę na śniegu i lodzie. Policjanci zwracają się z apelem o rozwagę i ostrożność. Chrońmy się przed niskimi temperaturami w postaci odpowiedniej odzieży i wybierajmy tylko strzeżone lodowiska. Bezpieczeństwo to priorytet podczas zimowego wypoczynku.

 • EdukacjaBaner z napisem: Poradnik bezpiecznego wypoczynku

  Bezpieczny wypoczynek

  dodano: 16 stycznia 2024

  Przed rozpoczęciem ferii Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęca do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” oraz sprawdzenia wiarygodności organizatora za pośrednictwem bazy danych o wypoczynku.