zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaGrafika promująca akcję nie daj się nabrać na policjanta

  Nie daj się oszukać „na policjanta!”

  dodano: 21 lutego 2024

  Policjanci codziennie przyjmują zgłoszenia od osób, które zostały oszukane przez fałszywych policjantów, fałszywych bankowców lub fałszywych wnuczków. Przestępcy wykorzystują każdą sposobność, by się wzbogacić. Często żerują na zaufaniu do instytucji publicznych i strachu potencjalnych ofiar przed utratą oszczędności życia. Kolejny raz apelujemy o nieprzekazywanie pieniędzy dzwoniącym do nas obcym osobom! Pamiętajmy, że policjanci nigdy nie proszą o udział we wspólnej akcji i przekazanie pieniędzy! Jeśli podejrzewasz, że telefonował do Ciebie oszust, powiadom stołecznych policjantów, dzwoniąc pod nr 47 72 33 222.

 • EdukacjaBiurko, krzesło, na ścianie tablica

  Cykl wywiadów z laureatami konkursu „Innowacyjny Nauczyciel”

  dodano: 19 lutego 2024

  Z okazji przypadającej w tym roku jubileuszowej X edycji konkursu „Innowacyjny Nauczyciel” i „Lider Twórczego Zarządzania” prezentujemy cykl wywiadów z laureatami którzy otrzymali ten zaszczytny tytuł w ciągu ostatnich lat. Tytuł "Innowacyjny Nauczyciel" to prestiżowe wyróżnienie Prezydenta Miasta Legionowo, które jest przyznawane w ramach konkursu przez kapitułę składającą się z ekspertów w dziedzinie edukacji z m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty, Uniwersytetu Warszawskiego oraz prasy oświatowej.

 • EdukacjaNa grafice telefon, złodziej

  Uważaj na połączenia z numerów telefonów podszywających się pod banki!

  dodano: 15 lutego 2024

  Związek Banków Polskich, Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP, Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości oraz Komenda Główna Policji ostrzegają!

 • EdukacjaDwa dziki

  Dzik w mieście!

  dodano: 14 lutego 2024

  W ostatnim czasie mieszkańcy Legionowa są świadkami nietypowej sytuacji – dziki w samym sercu miasta. Niestety spotkanie z dzikiem w miejskich terenach może stać się coraz częstsze, zwłaszcza w okresach jesienno-zimowych. Jest to problem w wielu miastach.

 • EdukacjaPlakat informujący o dniu otwartym w II LO

  Dzień Otwarty w II LO

  dodano: 13 lutego 2024
  Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców oraz zainteresowanych do odwiedzenia szkoły w 8 marca 2024 roku o godzinie 18:00.