zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • Edukacjazdjęcie z Dnia Edukacji Narodowej 2023

  Dzień Edukacji Narodowej 2023

  dodano: 12 października 2023

  Wczoraj (11.10.2023) odbyła się gala z okazji Dnia Edukacji Narodowej, zorganizowana dla placówek oświatowych prowadzonych przez urząd. Podczas uroczystości poznaliśmy zwycięzców 9 edycji konkursu „Innowacyjny Nauczyciel” oraz "Lider twórczego zarządzania". Tego dnia wręczono również nagrody Prezydenta Miasta Legionowo dla wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów.

 • EdukacjaGrafika z zagrożeniami w sieci

  Uwaga na oszustwa podczas zakupów w sieci. Policjanci apelują i radzą

  dodano: 11 października 2023

  Internet stał się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Wykorzystywany jest w pracy, do nauki, wymiany informacji, jak również dzięki niemu możemy zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Niestety z Internetu korzystają również osoby, które wykorzystują go do popełniania przestępstw. Za jego pośrednictwem, tak jak i w świecie rzeczywistym, popełniana jest ich cała gama. Użytkownicy Internetu nie zawsze zdają sobie z tego sprawę jak łatwo można stać się ofiarą oszustwa internetowego.

 • Edukacjaszkoła na leśniej polance.

  Projekty edukacyjne w szkołach prowadzonych przez Gminę Legionowo w roku szkolnym 2023/2024

  dodano: 5 października 2023

  Celem konkursu jest wybór najciekawszych, a także uwzględniających rzeczywiste zainteresowania i potrzeby uczniów ofert szkół prowadzonych przez Gminę Legionowo na projekty edukacyjne. Warunkiem zgłoszenia projektu jest pozyskanie przez placówkę partnera zewnętrznego do współpracy. W tym roku dodatkowym warunkiem było jak najszersze wykorzystanie sprzętu pozyskanego w ramach programu "Laboratoria przyszłości".

 • EdukacjaNa zdjęciu fotografia Tosi Nadlówny

  Muzeum przedstawia: zabytek października

  dodano: 4 października 2023

  W tym roku obchodzimy 81. rocznicę Zagłady ludności żydowskiej z getta w Legionowie. O tej rocznicy przypomina fotografia legitymacyjna z lat 30. XX w. – Tosi Nadlówny, ofiary Holocaustu.

 • EdukacjaGrafika z napisem - Komunikat

  431 stypendiów Prezydenta Miasta Legionowo przyznane

  dodano: 3 października 2023

  Na podstawie rekomendacji Komisji przyznano 431 stypendiów. Stypendium I stopnia otrzymało 8 uczniów legionowskich szkół, II stopnia 73, natomiast III stopnia 350 uczniów.