zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Edukacja

 • EdukacjaNa zdjęciu grzyby

  Bezpieczne grzybobranie

  dodano: 2 października 2023

  O tym, że Polacy kochają grzybobranie nie trzeba nikogo przekonywać. Ten sposób spędzania wolnego czasu polubili zwłaszcza seniorzy, którzy w lasach potrafią spędzać długie godziny. Bezpieczne grzybobranie kojarzy się przede wszystkim z wiedzą niezbędną do rozróżnienia gatunków grzybów. W tym przypadku bezpieczeństwo to jednak pojęcie szersze i jest ono związane również z profilaktyką zaginięć.

 • EdukacjaNa grafice napis Urząd Miasta

  Stypendia dla studentów niepełnosprawnych

  dodano: 2 października 2023

  O stypendium mogą ubiegać się studenci będący mieszkańcami Legionowa z orzeczonym umiarkowanym lub znacznym stopniem niepełnosprawności, którzy spełniają jednocześnie niżej wymienione warunki:

 • EdukacjaPismo od Ministra Edukacji Narodowej dotyczące nowego narzędzia dla maturzystów do wyszukiwania kierunków studiów.

  Nowe narzędzie dla maturzystów do wyszukiwania kierunków studiów: edukacja.gov.pl

  dodano: 21 września 2023

  Przekazujemy informację Ministra Edukacji i Nauki w sprawie uruchomienia nowego narzędzia dla maturzystów do wyszukiwania kierunków studiów: edukacja.gov.pl.

  Pismo Ministra Edukacji ws. nowej wyszukiwarki kierunków studiów.

  Wyszukiwarka szkoł i uczelni.

 • EdukacjaGrafika promująca nawigator pacjenta

  Nawigator pacjenta

  dodano: 14 września 2023

  Kiedy zwrócić się po pomoc na Szpitalny Oddział Ratunkowy (SOR)? Do których specjalistów wymagane jest skierowanie? Czym jest Indywidualny Plan Opieki Medycznej? Między innymi na te pytania odpowiada "Nawigator Pacjenta", czyli przewodnik po systemie ochrony zdrowia przygotowany przez Rzecznika Praw Pacjenta. Publikacja jest dostępna na stronie internetowej RPP.

 • EdukacjaPlakat promujący wydarzenie

  Druk 3D na start!

  dodano: 14 września 2023

  Już dziś (14 września) wystartuje kolejna inicjatywa mieszkańców, zgłoszona do projektu „Biblioteka – dom inicjatyw” dofinansowanego z programu BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność. Tym razem, w imieniu pomysłodawców i własnym, zapraszamy na warsztaty druku 3D.