zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska - Główny Specjalista
ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok.3.41,
tel. 22 766 40 07, email: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyPiktogram: Wspólnota

  Nabór uczestników do projektu „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”

  dodano: 4 maja 2017
  Po raz kolejny miło jest nam poinformować Państwa o realizacji przez Stowarzyszenia ARTBALE projektu dedykowanego starszym mieszkańcom Legionowa, pod nazwą „LEGIONOWSKIE SENIORITKI ARTBALE”. Dzięki wsparciu Gminy Legionowo - Urzędu Miasta Legionowo, zapraszamy młodych duchem i chcących zadbać o aktywność ruchową w miłej atmosferze starszych mieszkańców Legionowa zamierzających poświęcić trochę swojego wolnego czasu na bezpłatną naukę i wspólne spotkania ze sztuka tańca.
 • Ogłoszenie otwartego konkursu ofert z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

  dodano: 13 kwietnia 2017

  Ogłasza się III otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2017 roku zadania publicznego Gminy Miejskiej Legionowo w zakresie: Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym - Działania o charakterze profilaktycznym skierowane do dzieci i młodzieży zagrożonych uzależnieniem

 • KomunikatyPiktogram zdowie.

  Ogłoszenie otwartego konkursu ofert z zakresu: Ochrona i promocja zdrowia

  dodano: 2 marca 2017

  Ochrona i promocja zdrowia na rzecz mieszkańców Gminy Legionowo: działalność profilaktyczna, edukacyjna w zakresie zdrowia i jego ochrony, promocja zdrowego stylu życia i akcentowanie znaczenia zachowań prozdrowotnych.

 • KomunikatyPiktogram zdowie.

  Ogłoszenie otwartego konkursu ofert z zakresu: Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym

  dodano: 2 marca 2017

  Otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na wsparcie realizacji w 2017 roku zadania publicznego Gminy Miejskiej Legionowo w zakresie: Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym.

 • InwestycjeMapa Legionowa z zaznaczonymi punktami w których wykonano inicjatywy lokalne

  Korzystne zmiany w procedurze „inicjatywy lokalnej”

  dodano: 14 grudnia 2016

  Na wniosek Zespołu ds. Wspierania Inicjatyw Lokalnych wprowadzono zapis umożliwiający mieszkańcom składanie wniosków w ramach inicjatywy lokalnej na zadania o charakterze inwestycyjnym oraz remontowym.