zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

NGO

Ewa Sobierajska
Wydział Zdrowia Publicznego i Spraw Społecznych

Urząd Miasta Legionowo, ul. marsz. J. Piłsudskiego 41, pok. 4.27,
tel. 22 766 40 07, e-mail: ngo@um.Legionowo.pl

 • KomunikatyPlakat promujący szkolenia z apiterapii

  Apiterapia i Miodosytnictwo jako forma dywersyfikacji źródeł dochodu pszczelarzy

  dodano: 30 września 2022

  Fundacja EKOOSTOJA informuje, iż realizuje operację pn. „Apiterapia i Miodosytnictwo jako forma dywersyfikacji źródeł dochodu pszczelarzy" mającą na celu aktywizację obywateli w zakresie dywersyfikacji źródeł dochodu oraz działań na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez rozpowszechnienie informacji z zakresu apiterapii i miodosytnictwa, przy zastosowaniu rozwiązań cyfrowych.

 • KomunikatyDługopis leżący na skoroszycie

  VII edycja Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów

  dodano: 27 września 2022
  Do 31.10.2022 r. można nadsyłać zgłoszenia do VII edycji Krajowego Konkursu dla Młodych Profesjonalistów 2022. Udział w Konkursie mogą wziąć wszyscy Młodzi Profesjonaliści, czyli aktywne zawodowo osoby, które w 2022 roku nie mają ukończonego 40 roku życia. Nie jest wymagane członkostwo w SIDiR.
 • KomunikatyNa grafice napis - Komunikat

  Uwaga: ważne dla podmiotów użyteczności publicznej działających w Legionowie. Nie dotyczy gospodarstw domowych

  dodano: 26 września 2022

  Informujemy, że weszła w życie ustawa z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw (Dz. U. z 2022 r., poz. 1967), zakładająca wsparcie dla odbiorców ciepła. Założeniem jej jest ograniczenie wzrostu cen ciepła i ciepłej wody dla gospodarstw domowych i instytucji użyteczności publicznej (tzw podmiotów wrażliwych - definicja na końcu tekstu), przez wprowadzenie średniej ceny wytwarzania ciepła z rekompensatą. Chodzi o częściowe pokrycie kosztów odbiorców ciepła wobec przedsiębiorstw ciepłowniczych na zasadzie rekompensaty dla nich. Więcej informacji w Dzienniku Ustaw.

 • NGOGrafika promująca Święto Organizacji Pozarządowych w Legionowie

  Święto Organizacji Pozarządowych już wkrótce!

  dodano: 22 września 2022

  Święto Organizacji Pozarządowych to wydarzenie, które po raz drugi zagości w naszym mieście. Odbędzie się już 24 września br. na terenie wokół Ratusza, w Parku Miejskim NSZZ Solidarność w godz. 14:00-17:00. Będzie to dzień podczas którego mieszkańcy będą mieli okazję poznać nie tylko organizacje pozarządowe z naszego miasta ale i spotkać się z wolontariuszami. Święto to wyjątkowa okazja do zapoznania się z ich działalnością, która potrafi wpływać na nas każdego dnia. Jak organizacje pozarządowe są ważne nie tylko dla naszego miasta bardzo dobitnie pokazały ostatnie lata – poprzez okres pandemii i wojny w Ukrainie.

 • NGOLogo - LOWES

  Szkolenie dla NGO: Twoja organizacja w internecie. Usprawnienia i narzędzia

  dodano: 21 września 2022
  Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się online, na platformie GoogleMeet, we środę 5 października 2022, w godz. 16:00-19:00.
 • NGONa zdjęciu osoby podczas spotkania

  ŚOP, czyli Stawiamy na rodzinę

  dodano: 19 sierpnia 2022

  W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Legionowo (18.08) odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządu, Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego i animatorki ze Stowarzyszenia Boris Stanisławy Retmaniak w sprawie współorganizacji imprezy plenerowej ŚOP, czyli Święta Organizacji Pozarządowych.