zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • ZdrowieKilka osób korzystających z jednego z przyrządów siłowni plenerowej

  Uroczyste otwarcie siłowni plenerowej

  dodano: 29 października 2021
  Przy ulicy Sowińskiego w Legionowie powstała plenerowa siłownia rehabilitacyjna. W dniu 29 października nastąpiło uroczyste otwarcie Inwestycji zrealizowanej za blisko 160 tys. zł. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Małgorzata Luzak, radna rady miasta.
 • SeniorzyPrezydent miasta wręcza bukiet kwiatów jubilatce

  Jubileusz 95. urodzin

  dodano: 29 października 2021

  Prezydent Miasta Legionowo z okazji 95. urodzin Pani Anny Nitki złożył w imieniu władz miasta Legionowo oraz własnym serdeczne życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na kolejne, szczęśliwe lata życia.

 • KomunikatyDwa graficzne zegary obrazujące czas obecny po lewej i czas po zmianie na czas zimowy po prawej

  Zmiana czasu z 30. na 31. października

  dodano: 29 października 2021
  Jesień, zbliżające się święto Wszystkich Świętych to znak, że nadchodzi zmiana czasu z letniego na zimowy.
 • KomunikatyZaciemniona postać ze znakiem zapytania w miejscu twarzy

  Uwaga na e-maile od rzekomych „administratorów Portalu Podatkowego MF”

  dodano: 18 października 2021
  Ostrzegamy przed e-mailami od osób, które podają się za administratora Portalu Podatkowego Ministerstwa Finansów (podatki.gov.pl). Oszuści informują o „pomyłkowej dezaktywacji konta” i nakłaniają do naprawienia pomyłki. Kliknięcie w link w takim e-mailu może spowodować zainfekowanie komputera szkodliwym oprogramowaniem.
 • SeniorzySeniorzy w sali widowiskowej

  Obchody Dnia Seniora w Legionowie

  dodano: 14 października 2021
  W ubiegły czwartek (7.10) w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo uroczyście obchodzono Dzień Seniora, zorganizowany przez Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Legionowie.