zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • SeniorzyJedna z par podczas wręczenia statuetki za długie pożycie małżeńskie

  Diamentowe i złote gody

  dodano: 13 grudnia 2021
  W miniony piątek (10.12) w Sali Ślubów Prezydent Roman Smogorzewski złożył gratulacje parom, które świętowały rocznice zawarcia związków małżeńskich. Życzymy zdrowia oraz pogody ducha dla wszystkich!
 • KomunikatyLogo ZUS - Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  Od 2022 roku ZUS będzie wypłacał rodzinny kapitał opiekuńczy

  dodano: 13 grudnia 2021
  Od 1 stycznia 2022 r. na drugie i każde kolejne dziecko w rodzinie w wieku od ukończenia 12. do 35. miesiąca życia będzie przysługiwać dodatkowe świadczenie – Rodzinny kapitał opiekuńczy (RKO). Wniosek o RKO do ZUS będzie składany wyłącznie w postaci elektronicznej. Pieniądze będą wypłacane tylko na konto bankowe.
 • KomunikacjaGrafika wyróżniająca: Autobus DKM Legionowo

  DKM: zmiana rozkładu D2 i D3 od 13 grudnia

  dodano: 10 grudnia 2021

  W poniedziałek 13 grudnia zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy DKM Legionowo linii D2 i D3.

 • KomunikatyGrupa ludzi w Sali ślubów

  Diamentowe i złote gody

  dodano: 2 grudnia 2021
  W ubiegły piątek (26.11) w ratuszu prezydent miał okazję wręczyć medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
 • Strona głównaSeniorzy w lesie

  Zajęcia dla seniorów

  dodano: 1 grudnia 2021
  Ćwiczenia, spacery, joga to zajęcia ruchowe, które bardzo pozytywnie mogą wpłynąć na nasze samopoczucie i zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć!