zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Seniorzy

W trosce o dobro mieszkańców Urząd Miasta Legionowo podejmuje szereg działań na rzecz poprawy jakości życia i zdrowia legionowian, a zwłaszcza seniorów. Samorząd Legionowski od wielu lat jest otwarty na współpracę z organizacjami pozarządowymi zrzeszającymi seniorów. Współpraca ta odbywa się na zasadach wspierania i powierzania zadań, których celem jest integracja środowiska.

Pomimo wszystko, istnieje olbrzymia potrzeba kierowania do seniorów niezrzeszonych w organizacjach pozarządowych innych rozwiązań interdyscyplinarnych, tak by współpraca samorządu legionowskiego została poszerzona.

 • KomunikatyGrupa ludzi w Sali ślubów

  Diamentowe i złote gody

  dodano: 2 grudnia 2021
  W ubiegły piątek (26.11) w ratuszu prezydent miał okazję wręczyć medale za długoletnie pożycie małżeńskie.
 • Strona głównaSeniorzy w lesie

  Zajęcia dla seniorów

  dodano: 1 grudnia 2021
  Ćwiczenia, spacery, joga to zajęcia ruchowe, które bardzo pozytywnie mogą wpłynąć na nasze samopoczucie i zdrowie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych zajęć!
 • KomunikatyKostka brukowa na paletach

  Remont chodników

  dodano: 1 grudnia 2021
  Rozpoczęły się prace związane z remontem chodników przy ul. Pałacowej 1, 3 i 8. Inwestycja jest realizowana w ramach zgłoszonych inicjatyw lokalnych.
 • SeniorzyLogo LUTW - Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku

  Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku dziś i jutro

  dodano: 24 listopada 2021

  Legionowski Uniwersytet Trzeciego Wieku to wspaniałe miejsce dla osób zainteresowanych rozwojem intelektualnym, przejawiających zdolności humanistyczne, językowe i artystyczne.

 • KomunikatyLogo ZUS - Zakład Ubezpieczeń Społecznych

  W poniedziałki ZUS do 17:00

  dodano: 15 listopada 2021
  Od 22 listopada obsługa klientów w poniedziałki odbywać się będzie do godz. 17:00. ZUS przypomina, że z jego usług można skorzystać bez wychodzenia z domu.