zamknij

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo i Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej

Data dodania: 28 lipca 2004
Cofnij
W dniach od 28 czerwca do 27 lipca br., na boisku przy Rondzie Zwycięstwa w Legionowie odbył się turniej piłki nożnej drużyn sześcioosobowych o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo i Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej w Legionowie. Rozgrywki były podzielone na trzy kategorie wiekowe. Wśród drużyn zawodników z rocznika 1988-90 najlepszą okazała się FC Pałacowa. Królem strzelców, z dorobkiem 8 zdobytych goli, został Parzuchowski – zawodnik Dream Team. Pierwsze miejsce wśród zespołów z rocznika 1991-92 zajęli FC Giganciki. Zawodnik tej drużyny, Michalik, okazał się również najskuteczniejszym napastnikiem strzelając w turnieju 6 bramek. Najlepszą drużyną z rocznika 1993-94 zostali FC Debeściaki. Zawodnik tego zespołu, Gąska, zdobywając 5 goli, został królem strzelców w swojej kategorii wiekowej.
Impreza odbywała się w ramach letniej akcji miejskiej „Sportowe Wakacje”. Jej organizatorami są Urząd Miasta Legionowo i Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa.