zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

736 powraca na stałą trasę

Data dodania: 24 lipca 2020
Autobus ZTM

ZTM od środy, 29.07 br., przywraca stałą trasę dla linii 736 do pętli Mickiewicza. Tym samym przestanie obowiązywać zmieniona trasa do pętli Osiedle Młodych, która została wprowadzona 20.07 br.

Cofnij

W związku z powiadomieniem przez wykonawcę przebudowy DK61 o zamknięciu zjazdu z ulicy Zegrzyńskiej w ulicę Szwajcarską od środy 29.07.2020 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie zmuszony jest do wycofania linii 736 z przejazdu tą ulicą i al. Legionów do os. Młodych i przywrócenia stałej trasy tej linii do pętli MICKIEWICZA.

źródło ZTM Warszawa