zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
Logo BIP

Babilon MMA 16. Jan "Iron" Lodzik: Znów będzie niezły dym

Data dodania: 17 września 2020
25 września w Legionowie odbędzie się Babilon MMA 16. Organizacja ogłosiła, że na tej gali zobaczymy ciekawi pojedynek w K1 pomiędzy Janem Lodzikiem a Mateuszem Białeckim. Panowie mieli już okazję się ze sobą zmierzyć już trzykrotnie. Dwa razy zwyciężył Lodzik a raz był remis.
Cofnij

Jan Lodzik jest niezwykle utytułowanym zawodnikiem kickboxingu. W swojej bogatej karierze stoczył wiele świetnych emocjonujących pojedynków. Jest on medalistą Mistrzostw Świata i Europy oraz zwycięzcą 3 Pucharów Świata w najtwardszych formułach kickbokserskich – K-1 i low kick.

Jeden z pojedynków z Mateuszem Białeckim wygrał podczas PŚ we włoskim Rimini. Bilans na dziś między nimi to 2 zwycięstwa Lodzika i remis. Tym razem zmierzą się nie w ringu, a w oktagonie. Pole walki będzie znacznie większe.

Nie będziemy się oszczędzać, a po ostatnim gongu znów będziemy kumplami – powiedział Jan Lodzik, trenujący obecnie pod okiem Tomasza Szczepaniuka w Tajfunie Legionowo.