zamknij

Urząd Miasta Legionowo nie ponosi żadnej odpowiedzialności za prawidłowość przetłumaczonych w witrynie danych i informacji. W szczególności, nie gwarantuje kompletności tłumaczenia oraz związanych z tym tłumaczeniem - aktualności prezentowanej informacji lub jej przydatności dla określonych celów. Tłumaczenie nie może być porównywane do tłumaczenia ludzkiego, jednakże - może być pomocne w ocenie przydatności treści.

Google automatic translation. The Legionowo City does not accept any responsibility for the accuracy of data and information originating from the translation. In particular, the Legionowo City does not guarantee that the translation is complete, up-to-date or fit for specific purposes. The translation cannot be compared with a human translation, but may help in assessing the relevance of articles.

A A A
PL BIP

Babilon MMA 2 Legionowio

Data dodania: 08 listopada 2017
Plakat promujący galę MMA w Polsce

Arcyciekawe starcie przygotowali organizatorzy gali Babilon MMA 2. 2 grudnia w Legionowie zmierzą się Łukasz Bieńkowski (5-1) i Rafał Haratyk (7-3-2). Obaj są zaliczani do czołówki dywizji średniej w Polsce.

Właściciel federacji Tomasz Babiloński już podczas pierwszej gali MMA (w sierpniu tego roku Międzyzdrojach) dał sygnał, że będzie stawiał na współpracę z KSW. Nie inaczej sytuacja wygląda aktualnie. Efektem rozmów z największą federacją MMA w Europie będzie występ w Legionowie Bieńkowskiego.
 
Zawodnik noszący pseudonim "Polish Wanderlei" słynie z bardzo efektownego stylu. Ma na swoim koncie 5 zwycięstw i jedną porażkę. Aktualnie notuje serię dwóch wygranych z rzędu w KSW. Pokonał kolejno Piotra Wawrzyniaka (7-4) i Antoniego Chmielewskiego (32-16). Szczególnie cenny jest triumf nad Chmielewskim, który uchodzi za jedną z ikon MMA w Polsce. Dla Bieńkowskiego powrót do domu jakim jest Legionowo, będzie szczególny.
 
Haratyk to równie uznana firma w polskim MMA. W swoim rekordzie ma występy na galach PLMMA, EFC czy FEN. Podopieczny Damiana Herczyka na na koncie 7 zwycięstw, 3 porażki i 2 remisy. Ostatnim rywalem Berserkera z Bielska był Dricus Du Plessis (11-1). Polak musiał uznać wyższość reprezentanta RPA. Warto zaznaczyć, że Du Plessis zmierzy się w grudniu z mistrzem KSW Borysem Mańkowskim.
 
W Legionowie wystąpi ponadto Szymon Kołecki (3-0). Mistrz olimpijski stoczy bój z Kamilem Bazelakiem (6-9). Bilety na galę są dostępne w serwisie eventim.pl   
 

Urząd Miasta Legionowo

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41,
05-120 Legionowo

GODZINY OTWARCIA:
pon 8:00 - 18:00
wt - pt 8:00 - 16:00

NUMER KONTA:
Getin Noble Bank S.A.
44 1560 0013 2380 6993 5000 0001

ADRES E-MAILOWY:
kancelaria@um.Legionowo.pl

SEKRETARIAT:
tel.: (22) 774 20 31, (22) 766 40 00
fax: (22) 774 02 32
tel. dla niepełnosprawnych:
(22) 766 40 03

ADRES SKRZYNKI PODAWCZEJ NA EPUAP:
/UMLegionowo/skrytka

KZB LegionowoPECPWK LegionowoStraż Miejska w LegionowieMiejska Biblioteka Publiczna w LegionowieMiejski Ośrodek Kultury w LegionowieMuzeum Historyczne w LegionowieOśrodek Pomocy Społecznej w LegionowieStarostwo Powiatowe w LegionowiePowiatowe Centrum Integracji SpołecznejPowiatowy Urząd Pracy w LegionowiePowiatowa Izba Gospodarcza w LegionowieCentrum Szkolenia PolicjiKomenda Powiatowa w LegionowiePunkt Informacji Europejskiej Europe Direct – WarszawaSystem Gospodarki Odpadami w Legionowie